Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поправка на Nikon.
Автор: p.s.   
Дата:   14-01-13 10:12

Здравейте,

Аз съм от София и имам Nikon D3000, който наскоро даде фира и търся къде да го оставя за ремонт. Първоначално го оставих в Profiled на бул. България, но те го държат вече 3 седмици и още не са го започнали ... Обадих се и в Zentex, но човекът каза, че не могат да оправят точно този модел -.-

Ще можете ли да ми препоръчате някакъв алтернативен сервиз в София, защото се чувствам напълно загубена? ;/

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: emo1   
Дата:   14-01-13 10:48

Каква е информацията за апарата във Профайлд?


Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: p.s.   
Дата:   14-01-13 10:50

Пише, че е "Приет за ремонт" от 3 седмици насам, днес се обаждах и казаха, че все още дори не са го поглеждали и имали много работа ...

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: sirkhann   
Дата:   14-01-13 10:53

Явно не са изтрезнели още от НГ. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: emo1   
Дата:   14-01-13 10:54

Имат си срокове, ръчкай ги!

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: p.s.   
Дата:   14-01-13 11:22

Не знам какви срокове трябва да спазват, но не мога да ги чакам повече... твърде много работа ми се насъбра -.-

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: autosvet   
Дата:   14-01-13 13:34

А какъв му е проблема и защо просто не си вземеш нов апарт или работещ втора употреба след като ти трябва за работа?

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: p.s.   
Дата:   14-01-13 14:40

Нямам налични толкова пари, а те ми казаха че за 160лв ще го поправят. Иначе проблемът е вътре в тялото- при натискане на спусъка огледалцето се изстрелва нагоре и не се връща обратно. На екрана се изписва "Please press shutter-release button again" и до там.

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: autosvet   
Дата:   14-01-13 16:58

Ясно. На колко кадъра се случи това (питам от любопитство). Все пак това си е любителско тяло и е хубаво да си подготвен за подобни неща след определен период или по-сериозно натоварване.

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: p.s.   
Дата:   14-01-13 21:44

Еми точно 3 годинки направи + няколко дена, така че явно това му е максималното...

Благодаря ви много, че се отзовахте толкова бързо, все пак тия от profiled се уплашиха, че ще загубят два стотака и щели утре да го оправят xDD Темата е за триене, мерси. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: gogzy   
Дата:   15-01-13 09:08

Едва ли са се стреснали за двата стотака, явно шефа им е минал през Фотофорум [smilie5] .
Успех с ремонта, моя много си го харесвам. И той е на почти три години и 21000 сработвания.


Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: zert   
Дата:   15-01-13 15:12

Аз съм много доволен от Профайлд.На единия ден им го изпратих на другия в 10ч ми позвъниха че е готов.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: stoychev   
Дата:   22-04-13 11:45

Имам два обектива за ремонт - повреден фокус след удар. Мислите ли, че ще станат за по-кратко време от месец?


Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: asahi   
Дата:   22-04-13 17:55

Или ще станат, или няма да станат.

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: stoychev   
Дата:   23-04-13 15:53

Щом Профайлд, Зентекс и Наско от Дондуков се отказаха от ремонт, друга надежда има ли? Или остават за части?

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: vga   
Дата:   23-04-13 17:57

Е, има бе, как - опитай гръцкия и немския сервиз!

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: stoychev   
Дата:   23-04-13 18:22

Става дума за 18-70 - едва ли ремонтът ще струва по-малко от 100 лева, заедно с транспортните разходи, а тези обективи в базара вече вървят за около 150 лева.


Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: atrifonov   
Дата:   23-04-13 19:34

Грешиш за 3-те годинки- моето старо Д3000 е вече на 3,5 годинки и бачка без отказ- е вярно, че вече по- рядко го ползвам, предимно като второ тяло, но все пак[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: chrisnoch   
Дата:   24-04-13 00:41

Има един много добър майстор, но вече е пенсионер и живее в с.Литаково - до Ботевград. Ако и той откаже - не виждам кой може да Ви поправи обективите в БГ. Цецо Драганов - с. Литаково -
0889 37 39 68; 07138 27 222. Веска, която поправя "сапунерки" на Дондуков №51 (София) му е съпруга - може да му занесе обективите в селото, ако той приеме да ги ремонтира. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поправка на Nikon.
Автор: stoychev   
Дата:   24-04-13 08:10

Благодаря, но в моя случай едва ли. :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »