Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какъв фотоапарат да избера
Автор: newguy   
Дата:   25-10-12 09:31

Здравейте. В последно време започнах да пътувам по-често и усетих нуждата от фотоапарат. Избора обаче е много труден защото си нямам и най-малко понятие от фотография но имам желанието да се науча. Търся фотоапарат, който да има 2 основни неща. Единият е при снимане на човек/животно, когато фокусира обекта да замъглява фона. Не съм сигурен как се казва като опция. Другото ми изискване е да може да снима хубаво. [smile] С капитал до 600 лева съм. Ако снима и RAW формат е голям + но не е задължително. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да избера
Автор: Myth   
Дата:   25-10-12 09:41

Няма фотоапарат с такава опция.

Започни от тук:
https://photo-forum.net/ebook/start.htm

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да избера
Автор: digitalgab   
Дата:   25-10-12 09:56

Що ми се струва че Fujifilm HS30 има такива опции?

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да избера
Автор: digitalgab   
Дата:   25-10-12 10:01

Виж тука:http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/s/finepix_hs30exr/features/page_04.html


Advanced Shooting Modes
Pro Focus Mode with Face Detection

This focus-bracketing mode emulates the gentle, out-of-focus background look of a DSLR when shooting portraits or macro subjects. A single press of the shutter first takes an exposure focused on the main subject, then additional exposures at different focus points*1. This produces a final image emphasizing the sharply focused subject against a soft, out-of-focus background*2.

RAW Shooting
RAW+JPEG Mode

In addition to default JPEG file format, the HS30EXR also offers the option of RAW or RAW + JPEG image formats. SILKYPIX viewer and RAW conversion software is included for effortless management and conversion of RAW image data on your PC.

Simultaneously record captured images in both RAW format for post-processing on your personal computer and JPEG format for easy distribution.



Публикацията е редактирана (25-10-12 10:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв фотоапарат да избера
Автор: янков85   
Дата:   25-10-12 10:40

Ето и още едно Fujifilm. http://bazar.bg/обява–4126576/продава-се-fujifilm-s-3400-finepix. Аз започнах с него много съм доволен/и я има тази опция имаш макро и супермакро/ всичките ми снимки в профила са със него направени.[shtrak]



Публикацията е редактирана (25-10-12 10:52)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »