Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 помощ при избор на фотоапарат
Автор: Ariya.   
Дата:   05-10-12 20:34

Здравейте..! Аз съм на 14 години и уча фотография за първа година в НПГПФ (Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография). Таа..още нищо не разбирам, а искат да си купим фотоапарат възможно най-скоро. Трябва да е огледално-рефлексен, със сменяема оптика..и само това казаха. Препоръчаха ни canon, но все пак искам и Вашето мнение..засега съм се спряла на canon 550D..какво ще кажете за него..? Ако може да ми препоръчате и още апарати.. :) [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: pefoto01   
Дата:   05-10-12 20:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: alphatier   
Дата:   05-10-12 20:55

Аз мога да дам 0+ кръвна група,един бъбрек,половин черен дроб и ако наистина е супер СПЕШНО-едната ми топка,но само за наистина спешна ПОМОЩ.....[smilie23] [smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: asahi   
Дата:   05-10-12 21:06

Е кое му е толкова спешното? Още светлина не знаете какво е, а огледалнорефлексни апарати ще купувате, при това дигитални. Що не вземат да ви кажат по един светломер да си купите на първо време? Щото и с него не могат да ви обяснят как се работи.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: victory13   
Дата:   05-10-12 21:07

едно от няколкото д200 в базара с обектив по избор, 35/1,8, или 50/1,8... или зум
успех в ученето [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: Ariya.   
Дата:   05-10-12 21:10

pefoto01 и victory13, благодаря Ви много..! Относно другите...айде не давайте излишни коментари, ако обичате. Какво ми се карате на мен..искат ми фотоапарат и Ви искам мнението, защото не разбирам. А спешно е, защото ми го искат възможно най-скоро и имам 1 седмица, за да си го избера и да го купя. Хайде без хейт. :)



Публикацията е редактирана (05-10-12 21:12)

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: asahi   
Дата:   05-10-12 21:12

Сега е моментът да им теглиш една майна.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: vladod   
Дата:   05-10-12 21:17

Ariya. , без токова нерви, ако обичаш... малко възпитание, особено, след като моли за спешна помощ, би било от полза [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: pefoto01   
Дата:   05-10-12 21:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: J0R0   
Дата:   05-10-12 21:39

Ariya. какъвто и фотоапарат да си вземеш, повярвай ми, на тоя етап е абсолютно все едно.
Всеки един ще ти върши еднаква работа.
Ще мине доста време докато започнеш да изпитваш някакви ограничения или дискомфорт, свързани с модел и марка.
Няма значение тук кой какво ще ти каже, това ще са НЕГОВИТЕ съображения, а не твоите.
Ако се водиш примерно по моите предпочитания, ще трябва да си купиш апарат за над 10 бона, защото аз съм много капризен и държа на разни глупости и екстри, дето ти може и никога да не се сетиш за тях, че съществуват.
Така че не се води по чужди предпочитания, смело отивай в магазина - и каквото ти хареса на пипане, това вземай.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: alphatier   
Дата:   05-10-12 21:43

Ама аз пак не разбрах,колко СПЕШНА е помощта [smilie11] Така като гледам някъв лимит за парички не си дала,така че от мен като предложение имаш един Canon 1DX + 35L 85L 135L като за начало,айде успех...

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: boZo   
Дата:   05-10-12 21:48

Ariya.
Там времето ти е напълно изгубено. Какъвто и апарат да вземеш.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: dave   
Дата:   05-10-12 22:01

Заглавието е абсолютно недопустимо.

Колко ли хора са си помислили, че трябва да се помогне за някаква ужасия на колега, а се оказва някаква лапешка буря в чаша вода.

Вместо тия сърцераздирателни заглавия пишете за какво става дума, ча да ви реагират верните хора, е не мърморковци като мен


Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: pefoto01   
Дата:   05-10-12 22:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНА помощ..!
Автор: mihajlov2   
Дата:   05-10-12 22:17

Теми с подобни жизненоважни и животоспасяващи въпроси не са рядкост във форума от известно време насам. Поради това ми се струва, че за повечето от редовните посетители тук тема със заглавие "Помощ" и т.н. се асоциира автоматично с животрептущи въпроси от рода на "Каква сапунерка, ДСЛР или каквато ще да е там щракалка да си избера? Ама мноого ми е спешно, моля ви се"

Затова предлагам автоматичен бан за употребилите думата "помощ" в заглавие не по предназначение - т.е. когато не става дума за човешки живот примерно.



Публикацията е редактирана (05-10-12 22:18)

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: swob   
Дата:   05-10-12 23:22

Купи си Никон Д90 с кит 18-105, за да не се налага да си купуваш после по-голям зуум, но пък ако не разбираш хал хабер нищо си купи Никон Д3000 или Д3100 със кит.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   05-10-12 23:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: Canon   
Дата:   05-10-12 23:44

Ariya.
За твоето ниво е апарат от Sony Alpha SLT серията. Да подчертавам, с електронен визьор, в който реално виждаш дигитализиран образ. Много лесно ще възприемаш усетиш практическата разлика между обекта и крайната му снимка.
Ако имаш възможност избери А77, но може и по-ниска версия.
А имат и много екстри, на този етап не се занимавай с DSLR-ри нито от нисък, нито от висок клас.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   05-10-12 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: Canon   
Дата:   06-10-12 00:06

pefoto01
Подценяваш това поколение.
Преди време и аз го подценявах, но си коригирах грешката

Отговори на това съобщение
 Re: помощ при избор на фотоапарат
Автор: pefoto01   
Дата:   06-10-12 00:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »