Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат фотоапарат !
Автор: Nastko   
Дата:   04-06-12 22:07


Уважаеми колеги,

с неудоволствие се обръщам по такава тема към форума, за да съобщя за откраднат фотоапарат на колега по време на научна експедиция в Северна България.
Машината е Canon SX 30 IS,а данните от кутията,така както ми ги пусна колегата ми са:

Canon PowerShot SX30 IS

Body No.: PSSX30IS(E) 4960999676920 това е напечатано на кутията а под него има лепенка пак с баркод с два номера, над баркода - 4344B002[AA] и под него (21)273034007218

Получихме информация от местни хора,че апарата е някъде в заложна къща в Горна Оряховица,така че ако попаднете на такава машина моля пишете.

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат !
Автор: pefoto01   
Дата:   05-06-12 02:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат !
Автор: Nastko   
Дата:   06-06-12 12:04

Разбира се. Но в селото където изчезна има един полицай,който май в момента е пред напускане и изобщо всичко става много бавно и без да искам да засегна властите,все пак мисля,че помощта на гражданското общество може да е доста решаваща в случая.На апарата има снимки от експедицията,които са важни за работата и това прави ситуацията дори още по-неприятна.

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »