Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: ivaivalito   
Дата:   02-06-12 19:02

Имам идея да си направя цялата стена в снимки преди време набарах много добра промоция на рамки за жълти стотинки бяха грозен цвят но аз си ги пребоядисах .Обаче сега ги няма вече а за да си направя цялата стена в снимки ми трябват още поне 100тина парчета това са близо 1000лв само за рамки .Има ли някакъв друг вариант смисъл нещо оригинално да е примерно гледах една изложба на Ани Лейбовиц от Москва беше ги хванала с щипки за пари .Доста оригинално .Другото съм си мислил небрежно да ги бодна с пинчета които се слагат върху корковите дъски .

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-06-12 19:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-06-12 19:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: дидибаев   
Дата:   02-06-12 20:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: hazini   
Дата:   04-06-12 11:37

Един от вариантите да спестиш от рамки е като използваш мултирамки :) Тоест да наслагаш по няколко снимки в една рамка разделени с паспарту. Ето тук можеш да прочетеш повече по въпроса как да подредим рамките на стената или няколко снимки в една рамка може да се получат доста интересни вариации.

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: j_mironski   
Дата:   04-06-12 12:31

vikitovikito - това Ани Лейбовиц трябва от нас да го е видяла [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: anjsan   
Дата:   04-06-12 15:17

Оригинални идеи да искаш тук във форума ... , ама ти май питаш за нещо евтино . Може да ги залепиш като тапети [smile] , да ги окачиш висящи на по две прозрачни връвки тип месина за риба , ама трябва да са по-твърди платната или поне ламинирани ; може с двойнозалепващи лепенки . Щом не ти се купуват рамки , трябва да си направиш някакви от подръчни материали .... евтини и практични . Засега не се сещам от какъв материал ... освен от тънки дървени летвички от щайги примерно .

Отговори на това съобщение
 Re: Окачване снимки на стена рамки и т.н
Автор: nik1   
Дата:   04-06-12 16:04

Имате ЛС

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »