Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 7D за 500 долара :)
Автор: gogo81   
Дата:   14-05-12 19:43

...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: gogo81   
Дата:   14-05-12 19:44

Я вижте каква интерсна измама

http://prodavalnik.com/canon-eos-7d-18mp-digital-slr-camera-i5985373


http://prodavalnik.com/canon-eos-550d-18mp-digital-slr-camera-i5984947


http://prodavalnik.com/canon-eos-5d-mark-ii-21mp-dslr-camera-i5984537



Как мислите 100% измама нали...

Писах си с някакъв човек от оставения скайп. (В Англия)

Били международна компания, купували директно от производителя затова било на такава цена всичко :)

Да добавя незнайно защо ме блокираха в скайп след като казах че ще си помисля :)

Company Name: DALYCOM LIMITED
Address: THE POINT GRANITE WAY, MOUNTSORREL LOUGHBOROUGH
State: LEICESTERSHIRE
City: ENGLAND
Postal Code: LE12 7TZ
Company Registration Number:07015930
Country: United Kingdom



Публикацията е редактирана (14-05-12 19:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: asahi   
Дата:   14-05-12 21:13

Питай за количества.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: GenaDP   
Дата:   14-05-12 21:29

Поръчай пет и за мен. Ще ти ги платая по $600.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: sixty   
Дата:   14-05-12 21:41

поръчайте и за мен 5 броя 5д2 ако може за тия пари да са с 24-105 [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: bpn   
Дата:   14-05-12 21:46

Риболова тече с пълна пара.[smilie18]
В продавалника от месеци гледам такива обяви, но и за момент не съм си помислял, че може да е нещо легитимно. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: milenpi   
Дата:   14-05-12 22:12

мУшеник е. И сигурно ти искА парите чрез уестър униион..Е познай как ще си ги върнеш? И аз така го питах от любопитство за Сони А 900 и след това ме блокна.
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: gogo81   
Дата:   15-05-12 00:42

milenpi
Как позна само сигурно 5 пъти ми каза че трябва първо да платя с уестър униион и после камерата [smilie5]
Но с наложен платеж нямало начин [smilie5] [smilie5]
То е ясно че от тоя форум никой няма да се излъже но все някоя рибка ще хванат.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: amplified   
Дата:   15-05-12 00:45

Аз съм в Англия бе... да взема да го питам дали ще ми продаде на място? [smilie21]
Ама при условие, че ако техниката не отговаря на описанието те да ми поемат транспорта [smilie18]



Публикацията е редактирана (15-05-12 01:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: asahi   
Дата:   15-05-12 08:52

Не очаквайте да излезе от измамната схема заради вас.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: sirkhann   
Дата:   15-05-12 09:31

Плащаш сега, получаваш някой друг път [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-05-12 09:51

Дано да "продаде" на един такъв
http://kurier.bg/thumbnail.php?file=lanci_865529675.jpg&size=article_medium


и после тоя да го намери да си поиска парите[smilie18]



Публикацията е редактирана (15-05-12 09:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: Tonidi   
Дата:   15-05-12 10:02

точно тоя има голяма нужда от 7D, а тая схема съществува много преди да го има продавалника

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: d_ave   
Дата:   15-05-12 15:57

еййййй, не се спря тоя бе, през 2 дни пиша на съпорта на боклучарника да го чистят и не могат да смогнат:) тия обяви ги цвъка като преяла кокошка!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: xsakex   
Дата:   15-05-12 16:47

И в data.bg също е пълно с подобни обяви, но за iPad и iPhone

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: trace74   
Дата:   15-05-12 22:29

И не само - 6ях пуснал една о6ява за нера6отещ лаптоп, въпреки това получих 3-4 предложения от нигерийци да го купят.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: gogo81   
Дата:   16-05-12 00:21

Е поне вече от продавалник са махнали обявите. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: otvorenia   
Дата:   16-05-12 03:27

Още щом са казали Уестърн Юнион е 100% измама, аз просто се чудя защо изобщо се води полемика.
Със Уестърн Юнион е схемата за точене на кредитни карти. Правят ги картите в БГ по откраднати данни от туристи плащали на различни места в Европа.
Дават ги после на закъсали интелигентни българи по чужбина а и по Азия да теглят с тях и да ги превеждат през Уестърн Юнион като си удържат само 10% което е нищожно в сравнение с риска който поемат.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: hadgi   
Дата:   16-05-12 13:13

Уестърн Юнион са парични преводи и нямат нищо общо с кредитни карти. Иначе си е най-несигурния начин да плащаш нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: paparazzo   
Дата:   17-05-12 21:01

За този сайт аз лично нямам наблюдения ... НО
Преди 2 седмици когато започнах да си продавам техниката пуснах обява в продавалника ... бях си промотирал обявата и от 2500 човека които бяха прегледали обявата имаше 1.Едно 16- годишно момче което търсеше фотоапарат да "цъка". и по интересното 2. Един НИГЕРИЕЦ с майл - lizzyshun@gmail.com който ме помоли да му пратя крайната цена на апарата.След като го направих той ми предлагаше да ми плати с 50 евро повече от колкото го бях обявил и да му го пусна с bgpost(това са куриерските услуги на нашите пощи) в Нигерия,и също така ми каза да си пратя IBAN-a да ми прати парите...Беше ми описал как щял да плати 150 Евро за транспорт !
(тук е момента, в който 1 ден аз летях в облаците и си мислих, как някой нигериец прави сесия на 14-те си сестри)
След като го проучих разбрах, че въпросния мошеник праща някакви пари които не знам по каква причина не могат да бъдат изтеглени...(явно има някакво време което е зададено ...) след това ти бави поръчката като не отива да я вземе... съответно те ти я връщат, набутваш се като плащаш връщането... И започва най-големият филм нашият герой почва да те заплашва че ще използва всички власти за да бъде оправдан - той "горкия", затова че ти е превел пари а ти не си му пратил нищо ... При което хората се набутват и 2-ри път за собствена сметка този път пращат собствената си техника ... в момента в който стоката е при него парите от твоята сметка се изпарявали ... Това последното явно само той си знае как го прави и с кого играе ... Написах го това за да проверявате от кого купувате и на кого продавате ! Дано в момента да помогна на много хора за в бъдеще ! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: GenaDP   
Дата:   17-05-12 21:41

праща някакви пари които не знам по каква причина не могат да бъдат изтеглени... в момента в който стоката е при него парите от твоята сметка се изпарявали

Що поне не изчака да почне петъкът? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: paparazzo   
Дата:   17-05-12 21:59

мдаамм... бях спрял да пиша в този форум...
така бях прочел в друг форум... може да е наивно от моя страна но
поне не съм от тези които са се опарили ... целта ми беше да споделя опит... има си някакви начини да прецаква хората. И да може би не съм се изразил правилно ...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: gogo81   
Дата:   18-05-12 10:13

paparazzo

ами искай и ти да ти пратят парите по уестър юниан вземаш си ги и го пращаш, да го видим тогава отворкото дали ще се навие :)
Няма само те да въртят разни далавери.
А на тоя нигериец наистина му е сложна схемата едва ли играе сам. И със сигурност много хора са му се вързали.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D за 500 долара :)
Автор: paparazzo   
Дата:   18-05-12 11:01

абсолютно си прав ... но съм сигурен, че като го пратиш по Уестър Юнион ще спре да пише и ще си намери друга "рибка", която да клъвне...
п.с : За това един [smilie24] за базара на този сайт... и все пак да продаваш ДСЛР в продавалника е все едно да продаваш xbox на този дето само слуша радио от време на време :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »