Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Риболов с каяк
Автор: Raw_photography   
Дата:   14-05-12 08:44

Едно кратко клипче за риболов с каяк


Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: RIMOHIT   
Дата:   14-05-12 08:55

Браво! [smilie3] Raw_photography написа:

> Едно кратко

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: valetvitor   
Дата:   14-05-12 09:19

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: BoneFletcher   
Дата:   14-05-12 09:24

Абе всичко много хубаво, ама като че ли липсва нещо в клипчето! Щото пише риболов и очаквам да видя как се хвърля въдицаа, как се опъва кордата, как се вади риба, ако ще и слънчевка да е, а то по-скоро гледам клипче за плаване с каяк... та или снимай как хващаш риба или промени името на клипа. Това е според мен!

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: RIMOHIT   
Дата:   14-05-12 09:37

Аз , като каяк-рибар мисля , че клипчето пък много добре е уловило философията на каяк-риболова. Вярно е , че няма риби но не винаги се хваща . А и все по добре ще става !

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: fm   
Дата:   14-05-12 15:00

Чудно е!

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: Zeno   
Дата:   14-05-12 18:32

"Автор: BoneFletcher
Дата: 14-05-12 09:24

Абе всичко много хубаво, ама като че ли липсва нещо в клипчето! Щото пише риболов и очаквам да видя как се хвърля въдицаа, как се опъва кордата, как се вади риба, ако ще и слънчевка да е, а то по-скоро гледам клипче за плаване с каяк... та или снимай как хващаш риба или промени името на клипа. Това е според мен!"

Ако автора беше написал "Реклама на каяци", всичките тези догадки нямаше да ги има.
Иначе нищо не му липсва, даже и груповка.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: vga   
Дата:   14-05-12 20:44

Зено, разкри го! Thank you Captain Obvious. И добре, че е реклама, че да се види нещо интересно и приятно. От Евтерпа ще потърсят RAW Photography скоро, та да имат и те свестен клип [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: Zeno   
Дата:   14-05-12 21:08

Виджией, Виджией,
нищо не съм разкривал, башкън от клакьори, ако е искал да си покаже клипа да напише "ето един мой клип", ОК, но като прави реклама и ми досажда с нея, да си плати някъде и да рекламира, а такива не ги и поглеждам.
Селски джаз.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: vladimir666   
Дата:   14-05-12 21:49

Zeno, Гуем си! [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Риболов с каяк
Автор: vga   
Дата:   14-05-12 21:55

Зено, аз ли съм клакьор бе?!? Я дай да ти пратя 10 лева, че си се прецакал да видиш реклама, а не си погледнал кое как е снимано. Можеш и другите клипове на Raw Photography да разгледаш, не всички са рекламни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »