Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: angelova88   
Дата:   06-11-11 09:01

Здравейте, тъй като аз съм фотограф аматьор и реших да си закупя Nikon Coolpix L120. Какво ви е мнението за него, добър избор ли съм направила. Все пак знам, че фотоапаратът не е професионален, но за сметка на това прави доста добри снимки. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: dopereach   
Дата:   06-11-11 15:16

Ако смятах да закупиш фотоапарат, който да ти върши добра работа години наред ти препоръчвам да отделиш още някой лев за олимпус епл-1 - сега са на страхотна цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: atrifonov   
Дата:   06-11-11 17:41

такъв смятам да купя на жена ми[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: hemilio   
Дата:   06-11-11 19:55

ах ужасен е купих го за съпругата ми,едва 2 месеца го изтраях и го продадох-доста слаб-няма ръчни настройки-тотален прост сапунер!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: angelova88   
Дата:   09-11-11 21:55

Предния фотоапарат ми беше Олимпус и повече не искам и да чувам за тази марка. Убедих се, че японското си е японско и Никон си е Никон, а Канон си е Канон. Може би е въпрос на вкус, но никога не бих повторила марката



Публикацията е редактирана (09-11-11 21:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнението ви за Nikon Coolpix L120
Автор: gadelev   
Дата:   18-11-11 18:02

Аз имах L110 И трябва да ти кажа, че прави страхотни снимки, предполагам 120 е още по изчистен и подобрен. Така че, щом си го избрала давай смело. Все пак апарата е само инструмент, а снимката зависи само от теб :) Успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »