Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: realnoncho   
Дата:   30-09-11 11:34

Гледам е излязъл този модел като наследник на обсъждания широко тук U2311H, някой случайно да го е виждал вече и с какво впечатление е останал?

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: frenchev   
Дата:   30-09-11 14:10

мен също би ме интересувало повече онфо. В Германия 2311 не мога да го намеря никъде. Има го само в нета, но аз предпочитам от магазин.

Има ли съществена разлика между двата.

на 2311 пише, че панела IPS, a на 2312 E-IPS.

Има ли голяма разлика?

И другото интересно е, че първия изрaзходва 33W a втория 70W

Не съм наясно, но ще съм благодарен ако някой може да обясни предимства и недостатъци

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: erotila   
Дата:   30-09-11 14:12

ейййй там по на долу в табличката

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: realnoncho   
Дата:   30-09-11 14:36

И двата са с E-IPS, втория е с LED подсветка и затова уж е малко по-икономичен, но няма чак такава голяма разлика. Затова ми е интересно ако някой ги е виждал и двата какви са впечатленията.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: asahi   
Дата:   30-09-11 20:04

Е, в консумацията разликата е осезателна. При сравняването на Делл2311 с аналогичния LED LG последния беше с по-широко цветно пространство. Вероятно и тук ще има подобна зависимост. Да изчакаме тестовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: chernio   
Дата:   30-09-11 21:43

Аз преди месец си взех Dell UltraSharp U2410, не работя на него, но в редките случаи когато сядам на пред него съм доволен, за толкова пари - толкова :)

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: realnoncho   
Дата:   01-10-11 13:04

asahi,
разликата в реално измерената консумация по ревютата е няколко вата.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: e-mil   
Дата:   05-10-11 05:15

Прясно ревю на български.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: seal   
Дата:   05-10-11 10:20

най-малоумното ревю, което съм чел! Нескопосани опити за проява на хумор, каруцарски език и нищо съществено в техническо отношение. Да не говорим за "пробвайте да калибрирате, може би някъде около 30". Глупак!

Ето ви нормално ревю:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2312hm.htm

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: imitev   
Дата:   05-10-11 10:53


По-скоро с просташки начин на изразяване, което говори за неуважение към аудиторията.

Лично аз си отсях каквото ме интересуваше.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: ivomorskiya   
Дата:   06-10-11 10:41

seal - всички ревюта на този автор са написани в НЕГОВИЯ СТИЛ. Като не ти харесва как се изразяваме в България премести се да живееш, говориш, пишеш и четеш в Англия. Няма кой да те спира... "Пази боже сляпо да прогледа!" е казал Българският народ за такива като теб.

imitev - представянето не е написано за толкова "сериозни" хора като теб. Напиши го по-интелигентно, публикувай го и да видим какви ще са отзивите после. А, и не забравяй преди това да вземеш един монитор да го тестваш преди това - нали впечатленията трябва да са лично твои!

На мен ми харесаха лекият стил на представяне на характеристиките и личните впечатления на автора на статията. За разлика от сухо написаните статии от други автори, които се взимат прекалено насериозно. И се изразяват като носители на истина от ПЪРВА ИНСТАНЦИЯ. Но няма да си купя разглежданият монитор. Колебая се между ASUS PA246Q и DELL U2711.

Останете си със здраве!
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: chernio   
Дата:   06-10-11 10:59

27" няма ли да са ти множко, лично аз съм си предоволен от 23", инак ще трябва да си въртя главата или да седя по далече от монитора което според мен при продължителна работа не е добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: imitev   
Дата:   06-10-11 11:20


Morski - не ми е и минавало през ума да правя ревюта. Както написах и по-горе - каквото мен ме вълнува го отсях и си го прибрах в камбанарията.

Просто точно този тип изразяване наистина е просташки и звучи несериозно. Все едно да гледаш кварталния майстор на жигулита как прави обзор на новата ескласа облечен в мазния гащеризон...

Малко в стил "Боби Турбото".

Ако на теб ти харесва - нямам нищо против.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: seal   
Дата:   06-10-11 11:23

@ivomorskiya
Теб ако те устройва посредсвеното и селското мен не ме. И като не ме устройва нещо го казвам и намирам алтернатива. "Лекия" стил всъщност е глупав и неуместен, неструктуриран, неподреден, непохватен и т.н., но все пак е нужно да имаш повече от две мозъчни клетки, за да го осъзнаеш, драги едноклетъчко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: ivomorskiya   
Дата:   06-10-11 11:28

Като тръгнеш да правиш предпечатна подготовка за А3 (още повече пък А2), ще те питам колко трябва да е размера на монитора. Яд ме е, че не са направили 27-инчовия DELL да се върти портретно. Иначе въобще нямаше да се замисля.


Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: imitev   
Дата:   06-10-11 11:36


За предпечатната подготовка най-малкия проблем е размера на монитора.

Едно време на 15" ЦРТ правехме предпечат... Сега 27" не ви стигат... Ако правиш билбордове 100" монитор ли ще си вземеш?

Повече от 23" не си струва - много започваш да си въртиш главата [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: asahi   
Дата:   06-10-11 13:20

Коментирах в блога.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: h0nda   
Дата:   06-10-11 15:21

От няколко часа го имам монитора, като го калибрирам ще дам и аз мнения, за в момента го считам за мн добър и без калибрацията бялото си е бяло черното черно, но все пак до сега бях с TN така че нямам база за сравнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: дидибаев   
Дата:   06-10-11 15:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: h0nda   
Дата:   06-10-11 20:51

Поръчаха ми го от polycomp

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: pumabg   
Дата:   06-10-11 22:32

факта че няма HDMI ме отказва ...

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: vanquished   
Дата:   07-10-11 00:32

И какво ти дава повече HDMI oт DVI ? Звук ?

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-10-11 09:02

vanquished .Сериозен ли ти е въпроса?Ми карай си на VGA.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: asahi   
Дата:   07-10-11 09:08

Намирам въпросът за сериозен.

Отговори на това съобщение
 Re: Dell Ultrasharp U2312HM?
Автор: realnoncho   
Дата:   07-10-11 09:30

Ако не излезе някаква информация за бъгове или лоша серия към края на месеца мисля да го взимам, това с HDMI-я не ми е проблем.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »