Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ в избора на техника !
Автор: kacharovski   
Дата:   23-09-11 21:10

Здравейте, та от къде ли да започна?! Нямам никакъв опит с фотоапарат но те първа мисля да навлизам в дълбините на Фотографията и се нуждая от помощ или по точно съвет! Кой ли ще е най-подходящият апарат за моето начало, харесал съм няколко модела но не съм сигурен дали са точно за мен и ако са кой от тях си заслужава е сигурно всички са добри но кой ще ми прилегне най-добре. Та спрял съм се на тези модели : Canon D500; D550, Nikon D5100, Pentax K r, Sony nex 5n на който все още не знам цената но предполагам, че няма да е повече от 1700-800 лева или какъв фотоапарат бихте ми препоръчали Вие? Е бихте ли ми дали един начален тласък за което ще съм ви много благодарен. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: photostoykov   
Дата:   23-09-11 21:15

Вземи това, което ти допадне!
Не му мисли много-много...радвай се и твори!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: mugen   
Дата:   23-09-11 21:23

Само да вметна за NEX-5N в БГ:

NEX5N + 18-55 = 1399лв.
NEX5N + 18-55 + 16/2.8 = 1599лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: kacharovski   
Дата:   23-09-11 21:25

Мерси за ценната информация! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: hemilio   
Дата:   23-09-11 22:34

от изброените от теб тела-горе -долу са един дол дренки-в смисъл с всяко едно от тях ще постигаш почти еднакви резултати,затова те съветвам да отидеш в магазина и да ги пипнеш,който най ти приляга и харесва като фаца-грабвай го!
майката му е да имаш мерак да снимаш!
Успех! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: mugen   
Дата:   24-09-11 21:34

Опа, по-евтин е даже 5N, сори:

http://magazin.photosynthesis.bg/search/q/nex-5n

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ в избора на техника !
Автор: mitku   
Дата:   24-09-11 23:04

Както и останалите са казали - всичките, които си цитирал ще ти предложат кажи-речи едно и също. И най-добре е да си избереш сам. Защото който и да ти препоръчва нещо, ще е от неговата гледна точка, а твоята е почти сигурно, че ще е друга (макар че не я знаеш, щом питаш). Отиди в нагъзина, хвани ги в ръка и си избери тоз, който ти харесва най-много на теб. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »