Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: plamen_gb   
Дата:   20-04-11 23:33

Искам да си купя чанта без значение вида (за рамо, раница и тн.), за лаптоп и ДСЛР, но поради сравнително големия избор от такива ми е трудно да се спра на някоя.

В чантата ще слагам Лаптоп 15.4 + ДСЛР + 2-4 обектива (най-голям размер Sigma 70-300 DG Macro).

Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   21-04-11 00:05

Преди година от "Павилиона" купих тази :


http://ii.alatest.com/product/600x400/b/9/Tamrac-5618-TurboCyberPro-Photo-Comp-Brief-schwarz-0.jpg




http://ecx.images-amazon.com/images/I/41mJAIYUpML.jpg



Става и 17" лаптоп. Когато обаче напъхах всичката стъклария (5Дм2 + 4 обектива, светкавица и други джунджурии)и лаптопа (15.4") се получи общо тегло над 10 килограма.[smilie8] Не се носи такова нещо и за това лаптопа си го нося отделно в неговата си чанта. Може би раницата е по-лесна за носене, но е по-трудна за работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: npelov   
Дата:   21-04-11 00:44

И аз се оглеждам за нещо като раница, но по-скоро туристическа - да има нясто за ДСЛР с обектив и сравнително лесен достъп до поне още един обектив и лаптоп. Останалото да става и за обща употреба. Ако някой си е взел подобна раница и му е удобна да сподели. Всъщност въобще мнения за чанти и раници биха били полезни.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: asahi   
Дата:   21-04-11 01:30

Ползвам Lowepro Fastpack 350. Събира много работи, вкл. 15.4" лаптоп, ама много тежи, деа. Иначе е удобна и има доживотна гаранция.


http://lh3.googleusercontent.com/public/uPLfU8YhNWiqxBrVBvl15L7s9qJzSbphtvKdTPJCimvbLFumTFYMDJMkZDTC



Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: somethingbad   
Дата:   21-04-11 09:48

Помисли си дали наистина ти трябва да носиш всичко. Аз си купих тази раница, но много рядко съм носил и лаптопа в нея (просто става прекалено тежко). Другият минус е, че раницита е доста обемна (не е удобна за в града).



Публикацията е редактирана (21-04-11 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: thedeivis   
Дата:   21-04-11 11:07

извинявам се че е малко off... по темата
аз си набавих http://www.amazon.com/Caselogic-SLRC-205-Camera-Sling-Black/dp/B002ISXBFI

няма място за лаптоп но е страшно ергономична и удобна, за съжаление има място за само 1 допълнителен обектив (дълъг или два къси)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: Alex-dan   
Дата:   21-04-11 11:14

asahi [smilie24] Ползвам същата, екстра е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: plamen_gb   
Дата:   21-04-11 14:03

Налага ми се да използвам такава чанта за съжаление, кг не са от толкова голямо значение.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: whipmaster   
Дата:   21-04-11 14:04

+1 за Lowepro Fastpack 350
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: AlPh   
Дата:   22-04-11 01:32

Lowepro Compudaypack - събира тяло с обектив (до 17-50), +4 обектива (до Sigma 50-150мм), лаптоп 15" wide, документи, химикал, lenspen, запалка, фенерче, ключове, визитник, духалка, кърпичка, 4 карти, 2 комплекта АА батерии х 4, захранване за лаптоп, филтри и "разни-други-боклуци-във-вътрешен-джоб-с-цип".

Тежи ужасно като е пълна но е с удобни презрамки. И е компактна до невъзможност.



Публикацията е редактирана (22-04-11 01:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: gpi72   
Дата:   22-04-11 10:14

И аз си търся раница която сама да носи лаптопа, апарата с 3-4 обектива и един Киндъл. За сега с тая задача се справя само колата но търся нещо по-компактно. Още не съм намерил но не губя надежда [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: Славов   
Дата:   22-04-11 10:25

Имам доста колеги или познати, мераклии да излизат с мен на снимане, познайте какво е условието .... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: autosvet   
Дата:   22-04-11 11:08

Фастпака модел 250 или 350 е идеален за целта. Ако човек си взема раница, според мен е задължително да е такава с отделение за лаптоп дори и никога то да не помирисва лаптопа събира доста неща като бленди, дрехи, разни списания и книги ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нова чанта за Laptop + DSLR на сносна цена?
Автор: deezel   
Дата:   22-04-11 13:32

Аз ползвам Tamrac Evolution Messenger 4 (5784) и съм изключително доволен. Побира до 15.6-инчов ноутбук, като разполага с меко отделение специално за него. Най-важното за мен е, че фотоотделението не е вградено в чантата, което означава, че може да се използва и като доста приятна на вид и ненатрапчива ежедневна чанта за ноутбук и документи. Отделението за фотоборудване разполага с няколко стенички, които се залепят с велкро ленти и могат да удовлетворят размерите на доста тела и обективи. Побира безпроблемно кропка с обектив и още дин обектив, включително някой по-дълъг и светъл.
Има множество други джобове, не е напълно водонепропусклива, но се справя с лек дъжд, може да носи и статив.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »