Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за обектив
Автор: dianpapazov   
Дата:   21-04-11 01:37

Nikon AF Nikkor 50 mm F/1.8 D
Става ли за безмоторно тяло аз съм със Д3100 Ясно че няма да работи автофокусът, но другите функции как ще са Изобщо малко повече инфо за обектива как се работи с него това онова[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 08:48

ето писано

Със сигурност ще ти помогне повече от тепърва развиваща се тема. И няма да се оцвъква форума



Публикацията е редактирана (21-04-11 08:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: dianpapazov   
Дата:   22-04-11 00:42

Добре де ако не искате да ОЦВЪКВАТЕ форумът вземете сложете една вътрешна търсачка, че човек да намира това което търси !!! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: chicken   
Дата:   22-04-11 07:44

Какво ше рече вътрешна търсачка? Какво и е на темата, която съм ти пуснал? Аз поне помагам[smilie5] Както казах и на друго място, на хората им писна от повтарящи се теми, и все по-малко информация ще се събира с отварянето на нова. Както виждаш, никой не реагира, и не е заради някакво лично отношение.

тука още писано.... Имаше дна голяма тема за ръчния фокус, ама и аз не а намирам. Абе вземи, един и пробвай. След празниците и при мен в кръчмата можеш да дойдеш ако си в Сф., ама трябва предварително да се разберем, че го оставям на жената да снима малкия и трябва специално да го взема. Щото каквото и да четеш.... То много писател се навъди



Публикацията е редактирана (22-04-11 08:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: asahi   
Дата:   22-04-11 08:02

Можеш да намериш всичко, стига да формулираш правилно въпросът си. "Изобщо малко повече инфо за обектива как се работи с него това онова" предразполага към спам, а не към конкретни отговори. Търсачкат аще е безпомощна в този случай.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: atrifonov   
Дата:   22-04-11 10:14

ще можеш да работиш с обектива, но само с ръчен фокус

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: dashikov   
Дата:   22-04-11 10:47

Скоро ще изкарат нов 50/1.8, който ще работи на твоето тяло.Най-вероятно ще е по-скъп, но защо не изчакаш да видиш цената и тогава да го мислиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: atrifonov   
Дата:   22-04-11 11:22

или пък вземи Nikon AF-S 50mm F/1.4G

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: headcharge   
Дата:   22-04-11 11:33

dianpapazov написа:

> Добре де ако не искате да ОЦВЪКВАТЕ форумът вземете сложете
> една вътрешна търсачка, че човек да намира това което търси !!!
> [smilie9]

Това с лупата дето пише Търсене на него не е ли "вътрешна търсачка"? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   22-04-11 13:06

AF-S 35 1.8G ще ти свърши перфектна работа. Лек, позволява по-бавни скорости от ръка, имаш автофокус. Минус - кривенето, но то е характерно за тия дължини. 50-цата идва леко теле на тия тела. С 1.8D ще имаш потвърждение на фокуса, но си прецени дали искаш да снимаш на менюъл. За динамична ситуация, снимки на дете например, няма да ти върши работа с ръчния.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за обектив
Автор: dianpapazov   
Дата:   27-04-11 09:03

Да бе верно е вътрешна търсачка. [thankyou] Аз съм прост = )

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »