Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony a33
Автор: MiglenaS   
Дата:   26-03-11 20:55

Здравейте фотографци, аз съм нова и предварително се извинявам ако се израдявам лаишки, но вярва , че има място и за такива като мен тук. Ще започна с това, че пиша тъй като ме е налегнало желание да си купя апарат, който да прави малко по- свестни снимки. Прочетох доста, като първо се бях насочила към ултразуум апарат, но пък после дойде и това , че така се ограничавам тотално в случай, че взема пък да се запаля и ми се прииска да сменя обектива например. Така се насочих към ниския клас DSLR-и, искам да отбележа, че искам апарат за любителски, семейни, туристически и по- непретензиозни снимки. И незнам защо след проучването, което си направих, без да подминавам Никон-а Д3100 и Канона 550Д се огледах силно в Сонито А330, за което обаче като лични мнения на потребители особено от БГ не намерих .. за това ви моля, дайте малко помощ, има ли някой който да даде мнение по въпроса, правилно ли съм се оглада или класиката си е класика ?
Много ще съм благодарна : ))


Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-03-11 20:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: korff   
Дата:   26-03-11 21:00

D550 [smilie24]
A33 [smilie24]
D3100 [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: 4given   
Дата:   26-03-11 21:18

Аз щракам с а33 от няколко месеца, първи ДСЛР, много ме кефи! Лек и удобен. Преди това щраках със Сони сапунерки и менюто на а33 ми пасна екстра :) Ако има начин, пробвай няколко апарата, погрешен избор трудно ще направиш.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: hotsnail   
Дата:   26-03-11 21:32

Виж тази тема

Изглежда А33 е доста добре за нисък клас апарат.

А33 не е ДСЛР а СЛТ - огледалото му е ноподвижно. Следствие по-бърз фокус, по-добро следене на подвижни обекти, има бърз фокус със видео и т.н.

Сензориа на сони е значително подобър от Канон. Никони има сус сходни сензори ама не ги знам кой модел със какъв е.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: VILIan   
Дата:   26-03-11 22:06

за а33 ли става дума или за а330 [smile]

Понеже 550Д е 1600лв с обектив, бих те посъветвал да погледнеш и този модел Sony A580 + обектив Sony SAL 18-55мм[smilie24]Няма да съжаляваш ако се спреш на което и да е Сони, просто ти препоръчвам по-добрия модел, но за твоите нужди и а33 би бил добър избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: CyberGene   
Дата:   27-03-11 10:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony a33
Автор: pefoto01   
Дата:   27-03-11 10:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »