Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD
Автор: ploter   
Дата:   18-03-11 11:25

Налага ми се да копувам компактен фотоапарат за подарък на една приятелка.Ще ме посъветвате ли кой от тези два модела е по-добър:Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD.Апаратът ще се ползва за любителски снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD
Автор: realnoncho   
Дата:   18-03-11 11:29

Канона защото е доста по-малък и удобен за разнасяне и има пълни ръчни настройки.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD
Автор: ploter   
Дата:   18-03-11 13:27

Във случая не държа на размерите и марката, а на това кой от двата би се справил по-добре в дадени ситуации.А относно ръчните режими, фуджито също разполага с такива.Ще помоля и тези които са притежавали въпроснте апарати да изкажат своето мнение.



Публикацията е редактирана (18-03-11 13:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD
Автор: helpdesk   
Дата:   19-03-11 15:02

Който и да избереш според мен няма да сбъркаш всичко е въпрос на личен избор и финансови средства а щом и за подарък на да ли ще го върне !!! :) Имам снимки от Fujufilm 1800 ako искаш мога да ти ги пратя по Email !

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot SX130 IS или Fujifilm Finepix S2500HD
Автор: francis   
Дата:   27-03-11 21:28

Определено Канона! Първата причина е защото има пълни ръчни настройки и ще може да експериментира повече. Втората причина - Канон са славят с по-хубавите обективи, който произвеждат. Лично аз ползвам предишният модел на Канона (sx120) и съм много, много доволен! Това си е една много добра инвестиция преди професионалната техника!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »