Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Айде на Каноните
Автор: ivo   
Дата:   07-02-11 07:37

http://www.dpreview.com/
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: harvester_vn   
Дата:   07-02-11 08:07

Мен лично не ме интересува, но 1100Д звучи интересно. Този 12мп сензор е нов или..?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: deniac   
Дата:   07-02-11 08:32

За да не дублираме теми, напиши в твоята темата, че става въпрос за нови продукти и нови разработки.
Напиши, че обявяват 600D, 1100D, светкавици, както и новите 500/4 и 600/4.



А най-интересното определено е разработката Canon EF 200-400 f/4L IS



Публикацията е редактирана (07-02-11 08:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: didesignbg   
Дата:   07-02-11 08:44

този вграден телеконвертор звучи интересно, представям си цената [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 08:49

Тъпчем на едно място... Почнахме и Никон да догонваме.

А тия от Сигма са обещали да обявят подробностите за СД1 в Йокохама... ама да не стане отлагане до 2012...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: didesignbg   
Дата:   07-02-11 08:52

До края на седмицата ще има поне още една безогледална система обявена[smile]
Но май няма да е на канон.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sauron69   
Дата:   07-02-11 09:04

Пак го няма 3Д [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:23

Обаче всички апарати имат филмчета и всички палят светкавици [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:25

Сигурно всички имат и новите AF алгоритми и MFA просто няма смисъл. В този ред на мисли, разликата в телата започва да става само видовете мерене и автофокусните режими... Тъпото е, че 7D и 1D4 остават със старите автофокусни алгоритми и се налага ръчно калибриране.

Честито [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: ALBIREO   
Дата:   07-02-11 09:26

3D - в кината [smile]
Големи очаквания, голямо нещо. Сега да видим и картинките които правят тези стъкларии, пък да преценим струва ли си значително по-високата цена от сегашните по-тежки екземпляри.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sauron69   
Дата:   07-02-11 09:31

и да видим с какви цени ще ни "зарадват" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: karan4o   
Дата:   07-02-11 09:34

И кво сега, ще си има хххД тела... защо тогава се изгавриха с 60д [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:36

karan4o - по същия начин се почувстваха 7Д много от потребителите, като излезе 60Д. Естествено, тези, които си бяха взели 7Д-то заради неговите преимущества, не съжаляваха, но всички останали, които ъпгрейдваха от ххД или хххД, реваха много по форумите.

Тичипно канонски ход.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:37

М/у другото- вероятно 550Д и 600Д ще останат да се произвеждат паралелно, тъй като 600Д дефакто е по-горен модел от 550Д. Т.е. не очаквайте намаление в цената. 600Д вероятно ще е 300 лв по-евтин от 60Д. Драма - няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: digitalgab   
Дата:   07-02-11 09:38

Ако Канон, Никон и Пентакс пуснат безогледални, ще могат ли да се използват досегашните обективи? Изгодно ли е това за тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: karan4o   
Дата:   07-02-11 09:39

Така си объркаха моделите канонци, че не е истина... Нищо чудно сега да обявят, че 5д2 е последната 5-ца [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:39

Няма да могат заради работната отсечка. Може да има възможност да се използва преходник, обаче...

Представям си Канонско тяло, голямо колкото Sony Nex, завинтено на 800L [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: digitalgab   
Дата:   07-02-11 09:43

Значи за Панасоник и Самсунг е изгодно, при останалите с legacy системите изглежда не.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 09:43

Спокойно, след като има атака в долния клас, значи през лятото ще има атака и в горния клас. [smilie24] Нищо чудно да излезе 7Д2 наесен или наистина 3Д.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: karan4o   
Дата:   07-02-11 09:45

Е да де, но без продължение на 5-цата, която толкова хора чакат... за мен ще е забавно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: deniac   
Дата:   07-02-11 09:47

sirkhann, рискуваш да се превърнеш в нов досадник ала pmartinov като каноно-мразец във всяка тема. Аз вече ти прескачам коментарите, вероятно много други също го правят.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: Alex-dan   
Дата:   07-02-11 10:06

Па ако още от 550Д го бяха сложили това палене и дисплей, какво щяха сега да правят, отиде 1 модел [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: slavoart   
Дата:   07-02-11 10:07

600D за второ тяло ми изглежда перфектен! Нека си чешат езиците кибиците. Те го правеха като излезе и 5дм2 и 7д. Ще го правят и ранната есен[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: sirkhann   
Дата:   07-02-11 10:12

При положение, че 80% от всичко на Канон, което съм си купувал НОВО, е трябвало да мине през сервиз за настройка/калибрация или направо да бъде подменено, при положение, че всеки път съм се обаждал предварително да им обяснявам в ПАН какво не ми харесва и какво да гледат и все нещо не са разбрали и за половината неща са ме моткали по няколко пъти, да съм Канонолюбец-безмозъчен-фен ли?

Плюс това в тази тема къде ме видя да плюя по канон, че да ме наричаш канономразец?

И не ме сравнявай с pmartinov - първо е неграмотен, второ - неговата омраза към Канон е продиктувана от любовта му към Никон, а моето отношение е на база нещата, които са ми се случили като потребител на Канон.

Плюс това никога не съм се изявявал като канономразец. Това да посочиш какви са предимствата и недостатъците на дадена система обективно не мисля, че е "мразене". Аз също харесвам Канон, обаче няма да си купя друг, докато не си оправят качеството, обслужването в Бг и цените в родните магазини (които се диктуват от Канон БГ).

А ти, ако си фанатичен фен на марката, заслепен от всички недостатъци и проблеми, които има канонската техника, нямам против да ми прескачаш коментарите. Аз за тях пари не получавам, но започвам да се чудя, дали определени хора тук не получават за реклама на Канон... Няма нищо лошо в това, но всеки има право на информиран избор, когато си купува техника.

Ти, ако не си съгласен с нечие изказване, е по-добре да изкажеш своите контрааргументи, вместо да даваш квалификации кой какъв бил. Знам, че обичаш да го раздаваш малко шериф във форума, но е хубаво да си обективен, щото и теб те грози опасността да изгубиш тежест на думите си, въпреки, че засега все още се ползваш с моето и с това на другите потребители уважение. [smilie24]



Публикацията е редактирана (07-02-11 10:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Каноните
Автор: arminius   
Дата:   07-02-11 10:12

Евала за 200-400, особено с вграден конвертор звучи адски удобно :) На каква цена ли ще бъде това чудо? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »