Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търси се графичен дизайнер
Автор: d_ave   
Дата:   28-11-10 14:40

Търси се графичен дизайнер (за предпочитане от София) за изработка на реклами за списания, външна реклама, лога и подобни. Става въпрос за човек на свободна практика, тъй като натоварването е малко - веднъж или два пъти в месеца. Търси се отговорен човек, спазващ стриктно крайните срокове, и с възможност за бърза реакция. Моля, пращайте ми на ЛС ваши разработки, както и контакти. При одобрение ще се свържат с вас за среща.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: imitev   
Дата:   28-11-10 15:09


Нека спамът започне сега [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: PlamenT   
Дата:   28-11-10 15:48

Бих ти препоръчал Герасим Витяков, в момента работи като такъв, но може да свърши и нещо допълнитело към работата си.
http://vitiakov.com/

Много точен човек [smilie24]



Публикацията е редактирана (28-11-10 15:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: pif   
Дата:   28-11-10 15:56

Много несериозна обява. Имам приятели занимаващи се с това на свободна практика но определено твоята обява звучи несериозно. Коригирай си обявата и може да ти пратя читави хора. Иначе успех с търсенето.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: asahi   
Дата:   28-11-10 15:59

d_ave, на ЛС не могат да ти изпратят разработки.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: imitev   
Дата:   28-11-10 16:02

Търси се отговорен човек, спазващ стриктно крайните срокове, и с възможност за бърза реакция.

Това е малко оксиморон - хем 2 пъти в месеца, хем качествено, хем бързо.

Този човек, ако е достатъчно читав, ще има основна работа и сериозно натоварване - надали ще се навие да захвърля всичко за да ви свърши извънредната работа по спешност 1 път в месеца.

Аз не можах да разбера какво точно търсите като специалист. Какво значи натоварване 1 или 2 пъти в месеца - 1 път 50 карета за вестник или 2 пъти проектиране на външно брандиране на фирмени автомобили?

Не се заяждам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: BOZO   
Дата:   28-11-10 18:03

Бързата реакция и крайните срокове от сорта на "искам го за вчера" се съмнявам, че може да си го позволите... Лого дизайна също е сериозна работа, стига да не сте на нивото на "Универсална кайма - 2.99/кг..."

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: shsphoto   
Дата:   28-11-10 18:09

Имаш Л.С.

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: guciguci   
Дата:   28-11-10 19:13

Ама наистина спамът започна. Отърване няма.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: nanapak   
Дата:   29-11-10 11:22

D_Ave, имаш поща ;)


Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: imitev   
Дата:   29-11-10 13:05


Е че как [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: bobsn   
Дата:   29-11-10 15:42

Дори и нескромно да звучи, мисля че мога да съм ти полезен: близо 18 години опит в областта на външната реклама и графичен дизайн, от поне 12 години и с печатна реклама се занимавам, няколко години опит като дизайнер в голяма рекламна фирма, сега работя самостоятелно и предпочитам свободни двустранни отношения, като имам на разположение и верни другари за изпълнение на проектите ми. Ако те интересува контакт с мен предлагам по класическия начин: лична среща, уговорена по мейл:bnedyalkov@gmail.com или 0899 907 212 - Бобсън

Отговори на това съобщение
 Re: Търси се графичен дизайнер
Автор: d_ave   
Дата:   01-12-10 08:51

данните на изпратилите са подадени на търсещият. хората ще бъдат потърсени в най-скоро време.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »