Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: serjy   
Дата:   18-10-10 13:39

Ще ми се да предложа някои функционалности дето ми се виждат полезни. Ако и вие имате предложения, давайте! Може да сме полезни за сайта. [shtrak]

И така:
Много полезно ми се вижда, ако може за снимките пуснати във форума, не в галериите, да се гласува, поне с една отметка "хубава е" или нещо подобно. Така, ще може да се селектират темите с най-много снимки, с най-хубави снимки и т.н. и да се отделят от темита само с лафове. Отделно по този начин, могат да се получават своеобразни динамични категории от снимки, създадени по предложение от потребителите и да се разглеждат постовете само със снимки.

Също полезно ми се струва, ако в категория "представяне" потребителите могат да си избират към коя от недостъпните им категории принадлежи снимката им. Всъщото време, в стандартните категории, най-отдолу под другите снимки, да излиза един ред със снимки от представяне, набрали най-висок рейтинг за съответната тематика.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: toddybear   
Дата:   18-10-10 14:37

Честно да ти кажа и двете ти предложения ми се виждат безмислени.
Има много по важни неща за оправяне. Например RSS фиида на новините да заработи като хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: serjy   
Дата:   18-10-10 14:44

Примерно: "На мен би ми се искало RSS фиида на новините да заработи като хората." някакси е по-приемливо и позитивно а? [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: nicos   
Дата:   18-10-10 14:54

Баце що се мориш бре. Да не си отпуска или да нямаш работа за вършене [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: serjy   
Дата:   18-10-10 14:58

Що бре, нямате ли някакви желаниица за подобрения в любимия ви сайт? Може пък админите да си харесат някоя идея [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: apollo   
Дата:   18-10-10 15:11

Като начало веднага да излизат сайтове с прогнози за времето... от това има файда от точки и методи на оценяване нема иччч[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: valen_tin   
Дата:   18-10-10 15:37

аз съм си мислел да има при снимките освен рейтинга и брой посещения. Едно е да има снимката примерно средна оценка 3.8, при 10 гласували от 10 които са видяли снимката и друго е ако 1000 са видяли снимката и само 10 са гласували.


също така може да се забранят символите различни от букви в коментарите под снимките, че в момента преобладават само плюсове, диези, удивителни и т.н. високосмислени коментари. Може да има и минимална дължина 50-тина символа [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: ksietta   
Дата:   18-10-10 15:45

На мен само едно нещо ми липсва, при това го имаше, но беше премахнато. Бутонче, с което да изразиш активно - "не ми харесва". Без да се отразява на точките, защото е имало "злоупотреби". Просто като бройка.


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: Mec   
Дата:   18-10-10 15:50

Аз съм против каквито е да е промени, така си е екстра.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: detlene   
Дата:   18-10-10 20:13

На мен ми липсва добавяне на автор в любими. Има автори, които харесвам и следя. Би било хубаво да са ми по-лесно достъпни, а не да ги търся всеки път или да адвам 50 линка във фейвъритс. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: serjy   
Дата:   18-10-10 21:25

мен ма дразни, че когато цъкна "към клюбими", ми излиза надпис "Снимката беше успешно добавена към вашите любими." и трябва да натискам "назад" за да се върна на снимката, а не просто с попъп прозорче, както е при нормалното гласуване.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: Lalinda   
Дата:   18-10-10 21:40

Бих искала да предлагам прекадрирания на показваните творби.

Винаги получавах одобрение от авторите за предложенията си и смятам, че и занапред бих могла да бъда полезна на някои.

В своя защита бих добавила, че за моя най-голяма изненада по времето, в което в сайта имаше бутон за златно сечение, се забавлявах да разглеждам своите кадри с него (а в Зенита си нямах такива екстри и явно съм нацелвала точно - въпрос на око, както ми каза един потребител).

Не бих се осмелила да давам предложения относно управлението на харесването...

Така или иначе, умиляващото винаги ще е на мода, колкото и да ни шокира или дори не ни шокира това...

Просто е част от фотографията и възприемането й.
[shtrak]

Искате ли висок рейтинг, умилявайте по-успешно публиката, но внимавайте с религиозните, примерно, кичове.
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: BlueHello   
Дата:   19-10-10 00:35


Искам си обратно кроповете и ч/б-то![smilie21]


Отделно от това ми се струва интересно, както си виждаш твоите теми, така като отидеш в профила на някой Автор да можеш да видиш неговите теми (ако има такива, разбира се)! Нещо като - темите на автора. Веднъж усърдно търсих една тема, която си спомних, че е на HP, ама не я намерих, нито чрез googe, нито както и да било. Та, може би било хубаво да има такова нещо в профила на всеки автор! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: nicos   
Дата:   19-10-10 00:54

Автор: serjy
Дата: 18-10-10 14:58

Що бре, нямате ли някакви желаниица за подобрения в любимия ви сайт?


А кой каза, че ни е любим? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: apollo   
Дата:   19-10-10 01:36

Беше любим сега просто е ширпотреба за убиване на свободното време с пуканки или нещо друго [smilie24]

Всъщност това не е лошо, все пак предизвиква приятни емоции [smilie10] [smilie5]

Но реално качествената фотография е на други сайтове [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложения за подобрения във функционалността на ФФ
Автор: serjy   
Дата:   19-10-10 09:10

Да, не е зле човек да може да си марика определени теми като "полезни" и да си има списък със собствени такива дето ги е отбелязал, нещо като фаворити от теми. Така ще могат да се отделят теми с много гласове "полезни" и дано по тоя начин се насърчи ползотворното постване.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »