Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотография за деца
Автор: fotografinq   
Дата:   06-10-10 13:58

Детска школа по изкуствата Роса набира деца от Варна и Добрич, които искат да развиват своя талант в областта на рисуването, фотографията или литературата. Ръководството на „Фама-Сердика” ЕАД, съвместно със Сдружението на писателите организират безплатна школа за талантливи деца „Творим с РОСА”.
Подробно тук : http://www.shkola-rosa.com/literatura-risuvane-fotografia-deca/2010/10/



Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: georgivelev   
Дата:   06-10-10 14:15

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: Suggs   
Дата:   06-10-10 15:13

Това си е жива реклама, а не тема [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: tedic   
Дата:   06-10-10 17:25

Вяра, тази мъртвородена школа плагиатства вече съществуващата "Дедал", която има зад гърба си 3 изложби и вече 2 спечелени проекта за безплатно обучение на деца в неравностойно положение. Тази седмица започна зимната школа - 101 деца, които се обучават напълно безплатно, а преподавателите не само, че не получават хонорари, а й сами финансират доколкото могат школата... Тези измисленяци, финансирани от киселото мляко са се вкопчили като удавници в изгубена кауза - сградата, която обитават без да са платили наеми от много години насам беше обещана от областния управител на "Дедал" и това е ответен удар... Вяра, моля те не се хвърляй в непознати води...
Апропо - откриването на последната изложба на децата съвпадна по ден и час с откриването на Варненския фотосалон... Присъстваха над 800 души в Археологическия музей и си мисля, че трудно накой може да се похвали с такъв интерес към детска изложба!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: fotografinq   
Дата:   06-10-10 17:33

И какво ще се рекламира на децата [smilie18] Омръзна ми ограниченото мислене на средния българин. И здrавеопазването, и културата ни са на тоя хал основно поради липса на спонсори. Това е световна практика. Ние май си заслужаваме да се наречем гадно завистливо племе готово винаги с удоволствие да затрие ближния. Ако това е реклама би трябвало да я пускам защотото съм рекламен агент. [smilie18]
Пускам тема за конкурс за учениците, които ако успеят да се вместят в бройката ще бъдат обучавани безплатно. Информацията е препратена до всички училища, но ако учителите там са с мисленето на Suggs /което за съжаление е твърде вероятно/ до самите деца няма да стигне информация. Просто се опитвам да помогна.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: fotografinq   
Дата:   06-10-10 17:43

tedic, темата за "децата в неравностойно положение" са най-голямото точене на пари. Никого не плагиатства и избщо не си въобразявай че ти всичко знаеш [smile] Определението "мъртвородена" те прати на луната в момента [smilie18] ако искаш нещо ново да научиш от това какво става във Варна не пиши "умнотии " по форуми, а излез на улицата. Колко злоба [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: tedic   
Дата:   06-10-10 17:56

Хаха, Верче...
Чети внимателно - пари няма
Преподавателите фами финансираха всичко досега. Вече има одобрен проект, който покрива материалите за обучението на децата...
Курсовете се водят през цялата седмица, не само 2 часа в петък.
Има достатъчно репортажи в мрежата- пРогледни за да рзбереш[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: Suggs   
Дата:   06-10-10 19:14

Нямам предвид децата! Защо не написа просто: "Детска школа по изкуствата набира деца от Варна и Добрич, които искат да развиват своя талант в областта на рисуването, фотографията или литературата."
Оттам нататък - споменаването на кисели млека, борси, производители и т.н. е реклама.
И българите сме на този хал точно защото се опитваме да се правим на тарикати - да не спазваме писаните правила, а да ги заобикаляме, на принципа "ако мине".



Публикацията е редактирана (06-10-10 19:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: cameraman   
Дата:   06-10-10 22:01

Това за създаването на огледални организации съм го чувал и друг път... Заради този принцип доскоро имахме два синода... Аз съм сигурен, че ако областния управител си държи на думата ще помни какво и на кого е обещавал.... Освен това до момента има само една работеща школа с реални резултати- "Дедал".... Съмнявам се, че "Роса" има дори минимална готовност за работа с деца.... Да не говорим за учебна програма, преподаватели, които си имат представа от методика на образованието и дисциплините...и т.н.... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: navy   
Дата:   06-10-10 22:31

Tedic, в какво се изразява спечелването на 2 проекта, цитирам твоя постинг.
Пред кого са спечелени с на каква цена?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: fotografinq   
Дата:   07-10-10 17:10

Не знам какви са начините за финансиране на тези школи и не ме интересува, нито се вълнувам от правене и спечелване на проекти.
Моите притеснения са само за децата на Варна. Да бяхме село да ни стига една школа за изкуство. Според мен минимума трябва да е по пет в район. Трябва да са мисли за всички социални групи и то според нуждите им. Има родители ,които могат да финансират сами децата си ,но има и такива деца, които не попадат в групата "деца в неравностойно положение" Начина за финансиране на тези деца виждам само чрез помоща на спонсори.
Колкото до преподавателите с умения да работят с деца и програмите по които се работи всеизвестна тайна е че цялото ни образование е в колапс. Всеки изпаднал в положение родител го знае прекрасно и няма нужда да коментирам причините. Извън класните форми на образование се изпариха във вихъра на анархията, която ни върти вече толкова години.
Да ме извинят всички уважавани от мен фотографи, но едно от задължителното ми изискване на родител към преподавател е да не лъха на водка, когато общува с детето ми. Сватбените фотографи могат им разрешават да пият...може би затова са толкова много [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотография за деца
Автор: fotografinq   
Дата:   09-10-10 12:07

Желаещите да учасват в детската школа по изкуствата Роса Варна имат още време да подготвят произведенията с които ще кандидатстват. Срокът е 23 октомври, след което организаторите на школата ще съберат подадените кандидатури по училищата – от съответния учител.

Ако някой иска самостоятелно да подаде произведенията си – може да го стори всеки петък от 17 до 19 ч. в Дома на писателите на ул.Крали Марко № 11.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »