Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нещо за апарат Olympus SP 570UZ
Автор: dobrifoto1   
Дата:   18-09-10 18:32

При боравене със споменатия фотоапарат несъзнателно съм възпрепяствал излизането на обектива със затворена капачка.Просто съм вкючил аарата,но с несвалена капачка на обектива,монитора не е бил включен/бил е включен електр.визьор/ и не съм прочел предупреждението,което се явява на монитора,разбира се,когато е включен.И при това положение обектива нямаще да излезе,ако диска за смяна на режимите беше в положение на разглеждане на заснети кадри,но и това не е било направено.
И в резултат-апарата се повреда.
Въпроса ми е - ако на някой колега му се е случило подобно,дали апарата е повреден или се е задействала някаква блокировка,за която аз не зная?Благодаря предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо за апарат Olympus SP 570UZ
Автор: deathzone   
Дата:   18-09-10 19:01

Напъни го малко и пробвай пак, ама леко. Понякога заяждат, като се случи такова нещо. Нищо му няма според мен. Случвало ми се е с Панасоник ФЗ7, ама той има много мощен мотор, че чак избута и капачка и всичко.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо за апарат Olympus SP 570UZ
Автор: dobrifoto1   
Дата:   18-09-10 21:47

Благодаря на колегата deathzone!Само сложих "прясно" заредени батерии и апарата проработи!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »