Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ресетване брояча на принтер epsоn..
Автор: venciwideo   
Дата:   18-09-10 12:55

от къде може да се намери ключ за WICReset
или някой да каже по-лесен начин за ресет на отпадъчното мастило на принтери епсан серията R200/300 защото иначе спира и иска в сервиз. ако някой знае нека сподели[beer]
п.с. програмката


Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsan..
Автор: KiIIeR   
Дата:   18-09-10 13:31

http://www.ssclg.com/epsone.shtml

моя R300 с това го лъжа успешно няколко години, обаче памперсите трябва да се сменят!



Публикацията е редактирана (18-09-10 13:43)

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsan..
Автор: bozo   
Дата:   18-09-10 13:47

А от къде взимаш нови памперси?

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsan..
Автор: ivanov65   
Дата:   18-09-10 13:54

отзад на принтера има малко капаче с болче,а под него -маркуч.Удължава се и се пъха в шише.Изхвърленото мастило вече не отива в памперса,а в шишето

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsan..
Автор: venciwideo   
Дата:   18-09-10 14:06

ето как се поставя шишето
та за дане сменяте памперса ето кво се прави но искам да попитам тъй като има много изобритателни от вас от матариали: шлауфка тръбичка за съединение на шлауфката/маркуча/
сега не мисе търси но се продават по международните сайтове но са 11евро[smilie18] едва ли някой ще ги даде и то живеещ в България, та от мен линкове и темата ,а от вас очаквам идеите как да побългарим епсана[smilie18]

за SSC Service Utility
for Epson Stylus Printers.
някой би ли обяснил точно процедурата как се нулира брояча с отпадното мастило? кога се включва принтера кога се изключва изобщо подробно.[beer]
п.с. ако някой не вижда видеото от линка ми разбрах че има такива да каже къде да го кача за да го видите

забравих да добавя epson имат помпа за отпадното мастило не е на самотек
пак ще правя редакция ама кат ми идват идеите.. ъгълчето за шишенцето предполагам но не съм пробвал все още ,може да се ползва от ъгълче за маркуче от пръскалките на предото стъкло от автомобил ще си ги намерим в някоя автоморга,в понеделник ако ми остане време ще потърся



Публикацията е редактирана (18-09-10 14:21)

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsоn..
Автор: bozo   
Дата:   19-09-10 01:23

Такива маркучи и тройници има в магазините за декоративни рибки - с тях се свързват помпи, филтри и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsоn..
Автор: venciwideo   
Дата:   20-09-10 00:05

и някои все пак да има ключ за първоначално попитаната програма? или никой няма? и в нета не мога да открия...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ресетване брояча на принтер epsоn..
Автор: ivanov65   
Дата:   20-09-10 08:22

http://www.resetters.com/




Публикацията е редактирана (20-09-10 08:24)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »