Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Принтиране с Canon CP 720
Автор: asklep   
Дата:   17-09-10 10:10

Купих си нов монитор DEll 2209wa калибрирах го ,чудесна картина кефя се на цветове и цветопредаване ,но като пусна на малкото термо принтерче снимка ми вади едни по убити цветове една идея по тъмна снимката . Кое не правя както трябва или толкова са му възможностите ? Липсва някак си динамика свежест на това което разпечтвам като ги сравня със виждащото се на монитора [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Принтиране с Canon CP 720
Автор: Tenev   
Дата:   17-09-10 10:27

Този проблем го има, печатай през фотошоп и ползвай профил за принтера:
http://www.frozentimes.net/wordpress/archives/tag/selphy



Отговори на това съобщение
 Re: Принтиране с Canon CP 720
Автор: asklep   
Дата:   17-09-10 10:46

Благодаря Тенев изтеглих си профила за 720 ,в материала който ми изпрати е за лайт рума , но в фотошоп става с assing нали , демек задаване на профила и после маркираш в принт менюто ,мда...картинката се променя на монитора ,като се прибера ще пробвам на моя компютър да видя реалните резултати [smile]



Публикацията е редактирана (17-09-10 10:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Принтиране с Canon CP 720
Автор: asklep   
Дата:   17-09-10 14:44

Оказа се че го имам този профил ,снощи не го намирах ,явно нещо остарявам . Зададох си профила и сега резултата ми харесва ,още веднъж благодаря ,бях се оплел като пате в кълчища [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Принтиране с Canon CP 720
Автор: asahi   
Дата:   17-09-10 23:43

Важното е, че си взел правилния монитор.

Отговори на това съобщение
 Re: Принтиране с Canon CP 720
Автор: asklep   
Дата:   18-09-10 13:00

Да Asahi ,по твоя препоръка за което съм ти много благодарен ,изобщо насъбраха ти се много бири за почерпка [smilie7] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »