Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: dogtag.bg   
Дата:   28-05-10 07:16

Здравейте отново,

Имам нужда от фото сесия (прдуктова фотография) на Дог Таг медальони направени от Фотограф с креативна визия. За целта е нужно да разгледате сайта (www.dogtag.bg), да прочетете в гугъл, да добиете представа какво е Дог-Таг медальон и да използвате въображението си за достигане на максимален ефект от фото сесията. Снимките е нужно да бъдат обработени, ре-туширани и приведени в ефектен рекламен вид. Медальоните ( и аксесоарите към тях) ще бъдат надписани (щамповани) и изпратени до фотографа с куриер или лично ако е от София. Снимките ще бъдат използвани в галерията на сайта. Ако имате допълнителни въпроси относно "Dog-Tags", ще се радвам да отговоря.
Държа снимките да са обработени (фотошоп или др.) и приведени в оригинален и атрактивен маркетингов стил. Бихте могли да използвате, модел на който да са заснети медальоните, макро снимки или други идеи, за които моето въображение недостига (за съжаление :( ).
Заинтересованите да изпратят имейл на Info@dogtag.bg с линк към порфолио или уебсайт със продуктова фотография, както разбира се и цената за изпълнение на тази услуга.
Няколко любителски снимки правени от мен за да добиете груба представа за какво става дума: http://dogtag.bg/images/dogtag-images/
Ако има нещо неясно в обявата ми, предварително моля да ме извините.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: steeens   
Дата:   28-05-10 08:47

http://dogtag.bg



Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: steeens   
Дата:   28-05-10 08:50

http://dogtag.bg/images/dogtag-images/



Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: cicomanco   
Дата:   28-05-10 08:51

Имате лично съобщение![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: the_drug   
Дата:   28-05-10 10:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: n1x0n   
Дата:   28-05-10 11:17

Държа снимките да са обработени (фотошоп или др.) и приведени в оригинален и атрактивен маркетингов стил.

Може ли да видя фотография "приведена" в "атрактивен маркетингов стил"... каквото и да значи това.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: GenaDP   
Дата:   28-05-10 12:35

А може би трябва да кажеш тая сесия колко продукта ще включва, и колко снимки на продукт...

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: dpurple   
Дата:   28-05-10 14:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: dogtag.bg   
Дата:   28-05-10 22:26

Здравейте,
Повече информация:
Както се вижда в сайта става дума за продажба на специфичен продукт - Дог Таг медальони.
За повече информация какво е дог таг може да прочетете в заглавната страница на www.dogtag.bg както и в секция „Въпроси” както и:
Wiki
Дог Таг медальоните които предлагаме са 4 различни цвята (които са показани в сайта) + 100% мед, който не съм качил на сайта все още. В предлагания комплект (единичен/двоен сет) са включени: верижка (матов, черен, златист) и гумени заглушител (над 30 вида).
Тук идва въпросът: различните цветове медальони или различен текст (за макро снимките) различен продукт ли са или се считат за един вид продукт. Имам нужда от 2-3 снимки за всеки цвят медальон. Въпрос на дискусия с фотографа е коя комбинация цветове медальони с верижки и заглушители е най-подходяща с рекламна цел. Нямам за цел да бъдат заснети всички 30+ заглушителя или всеки елемент от сета по отделно а по скоро като цял комплект. Снимките от своя страна биха могли да са на фон, на модел, без фон, макро, анимирани или както прецени фотографа и колкото позволи цената.
Цената на този продукт е сравнително ниска (10/15/20лв.) и пазарът в България е доста тесен. Базирайки се на този факт, моля да ме разберете, че не бих могъл да си позволя висок бюджет. Разгледах всички изпратени имейли и останах възхитен от всеки един фотограф със своите фото-сесии, артистичност и оригиналност. Бих искал да благодаря на всички за отделеното време да ми пишете и прочете тази обява.
След като спесифицирах продуктите и броя на снимките, моля тези които изпратиха имейли да отговорят с конкретна оферта и цена за услугата за да да преценя, кой от Вас мога да си позволя.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: dogtag.bg   
Дата:   28-05-10 22:28

Имам в предвид, че имам нужда от обработени снимки, а не raw формат.

Поздрави.

n1x0n написа:

> Държа снимките да са обработени (фотошоп или др.) и
> приведени в оригинален и атрактивен маркетингов стил.

>
> Може ли да видя фотография "приведена" в "атрактивен
> маркетингов стил"... каквото и да значи това.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: dogtag.bg   
Дата:   28-05-10 22:32

Здравейте Dpurple :),

С удоволствие бих хонорирал вашият труд и умения като фотограф, в които не се съмнявам, но в бизнес аспект това би означавало да продавам Дог-Таг медальони няколко години за да се оправдае инвестицията :)).

Все пак Ви благодаря за офертата и отделеното време.

Поздрави!

dpurple написа:

> 10000 лв
> на толкова оценям моите идеи, които ти липсват
>
> Обработените кадри вече според броя се таксуват на парче.
>
> обработени (фотошоп или др.) и приведени в оригинален и
> атрактивен маркетингов стил. Бихте могли да използвате, модел
> на който да са заснети медальоните, макро снимки или други
> идеи, за които моето въображение недостига (за съжаление :( ).

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: photostoykov   
Дата:   28-05-10 23:43

Не му се хващайте на този [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: photostoykov   
Дата:   29-05-10 00:17

И аз имам нужда някой да оцени по достойнство труда на професионалните фотографи, ама нейсе...
Не се отказвам от оферти...

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от Фотограф за Продуктова Фотосесия
Автор: meryeti   
Дата:   04-06-10 15:58

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »