Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фотоапарат
Автор: pladneshki_obir   
Дата:   23-05-10 00:33

Дано да съм попаднал на точното място.Ако не предварително се извинявам.От Благоевград съм и ми се иска да си купя фотоапарат да не е скъп от 300-400 лв.Колебая се между Олимпос и Канон,също така и Сони.Гледам ги в техномаркет и технополис.Ако някой може да ми препоръча според характериситките тъй като не ги разбирам много.Хареса ми този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09070527 ,но може би има и по хубави за тази или по ниска цена.Благодаря ви предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: GMir   
Дата:   23-05-10 00:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: imitev   
Дата:   23-05-10 00:58


С този въпрос и за 10000 лв. апарат да си вземеш - все еднакви снимки ще направиш.

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: 2nYo   
Дата:   23-05-10 01:06

Първо почети малко, грешно е да питаш Бентли ли да си взема, или ламборгини, преди да си изкарал курсове за шофьор, и не змаеш разликата между кола с ръчни, и автоматични скорости ...

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: gpi72   
Дата:   23-05-10 09:03

Канон правят сносни сапунерки в тоя клас.Ако искаш нещо по-добро опция е втора употреба турбосапунерка или ДСЛР

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: the_shooter   
Дата:   23-05-10 09:14

Canon Power Shot A560/570IS/A580. Ще си доволен от снимките, сравнително евтини са! Според мен другата серия Canon Ixus не е добра, по - малки са но снимките им не са добри!
Сонитата също дават добри резултати!
Избягвай марки като Практика, Бенкю и прочие.
Качеството в този ценови клас при добрите марки е приблизително еднакво, така че няма да сбъркаш ако вместо Канон вземеш Никон или Олимпус или Сони, Пентакс също не са за пренебрегване!


Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: surg   
Дата:   23-05-10 20:27

кАНОН А590 Е ВЪРХА И Е ЕВТИН И ОЩЕ ГО ИМА

Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   23-05-10 20:34

Аз бих взел бентли защото харчи повече и затова няма да го карам.

Какъвто и фотоапарат да си вземеш, няма да има разлика в снимките, бъди сигурен. [smilie24] [shtrak] Вземи си паричките, иди в магазина и си купи, това, което най-много ти хареса. Било за 300 или 400 лева, все прави снимки. Ако е за 300, ще то останат 100 лева за почерпка.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: фотоапарат
Автор: next_time   
Дата:   23-05-10 21:07

Първия и последния ник са мноо ... яко ... нек'ви си ... ник'ви.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »