Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за сапунерка с HD
Автор: bukich   
Дата:   14-04-10 15:16

Здравейте, искам да си взема нова компакта сапунерка и реших че е добра екстра да снима в HD. От прочетените теми тук във форума много ми хареса Panasonic DMC-TZ5. Страхотно апаратче за съжаление вече е стар модел и го няма като нов никъде. Та въпроса ми е кои се води наследника на TZ5 от следвашите модели TZ6,7 и т.н. Целта за която го вземам е да си снимам дъщеричката и затова искам да е компактен и да се побира в джоба за да е винаги под ръка. Към кои модел бихте ме насочили.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   14-04-10 15:56

Колкото е по скъп апарата, толкова е по добре. [smilie24] Поне едно 600 - 700 лева, че и отгоре за да имаш качество и HD[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: bukich   
Дата:   14-04-10 21:23

Какво мислите за Sony DSC-W350 струва 359 лв и прави ХД клипове, и обектива започва от 26 мм до 105 мм широкоъгълен.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: joyride   
Дата:   15-04-10 07:26

Ами прави и панорамни снимки, има си хубав дизайн, много компактен и удобен за носене дори всеки ден, за тия пари няма аналог...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: niksi70   
Дата:   15-04-10 08:04

Ами и аз се боря още с тази дилема и wx 1 на сони не е лош вариант май.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: Lito   
Дата:   15-04-10 08:53

canon g11 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: menthol   
Дата:   15-04-10 09:41

На Panasonic DMC-TZ5 наследника е Panasonic DMC-TZ7 с подобрени характеристики: зоом х12 (25-300), 10,1 Mpix

TZ6 - няма HD видео

Последните "наследници" от тази година са Panasonic DMC-TZ8 и Panasonic DMC-TZ10 (с GPS вграден модул)
и двата имат 1280 x 720 (AVHCD Lite 30fps).

Промените са в ръчните настройки и повече пиксели.


Имам Panasonic DMC-TZ7 - изобщо не съм доволен от снимките. Видеото е поносимо като за туристическа сапунерка.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: bukich   
Дата:   15-04-10 12:00

Да наистина WX1 също е много добър вариант, но е 529 лв. Като му сложиш карта и калъфче сигурно ще дойде до 600 лв. Ако е за тези пари веднага бих си взел Canon Digital IXUS-860/black имаго го в Технополис на цена 499 лв. вярно 8 MP е но прави страхотни снимки един колега си го беше взел преди време и просто останах много очарован от него с 3 инчов екран удобни копчета и не на последно място си е Canon :) Та за 359 лв. като направих сравнение цена/възможности между Сони,Панасоник,Пентакс,Олимпус,Канон и Никон определено сонито бие с цена за всичките тези екстри които предлага.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: niksi70   
Дата:   15-04-10 23:39

В момента има промоция в технополиса на сонито с 8 гига карта за 529 лева. Направо се разцепвам на половина за него или фх 150 на панасоник заради роу то. Гледам Сонито Чайна пиниз , а панасоника е поне джапанка май.[smilie5]



Публикацията е редактирана (15-04-10 23:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за сапунерка с HD
Автор: bukich   
Дата:   16-04-10 12:24

Здравейте, вчера си взех Сонито W350 и засега съм много доволен от него, прави идеални снимки, малко компактно апаратче даже имах и една стара 8 GB SD карта та даже не ми се наложи и карта да му вземам само калъфче. Няма много настройки, но на мен не ми и трябват леко е и буквално колкото мобилен телефон се побира в джоба за да е навсякъде с теб :)



Публикацията е редактирана (16-04-10 15:08)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »