Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 PowerShot SX120 или DMC-ZS1/TZ6 ??
Автор: 6traka4a   
Дата:   10-04-10 15:41

PowerShot SX120
или
LUMIX DMC-ZS1-TZ6

Колебая се между тези двата... Панасоникът има по-широко варио, но пък Канонът има и ръчни настройки и по-голям дисплей... [smilie11]

Кой бихте ми препоръчали? Трябва ми дженерал пърпас сапунерка, която да е лееееко адванс [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: PowerShot SX120 или DMC-ZS1/TZ6 ??
Автор: realnoncho   
Дата:   10-04-10 17:36

Fujifilm Finepix F70EXR

Отговори на това съобщение
 Re: PowerShot SX120 или DMC-ZS1/TZ6 ??
Автор: surg   
Дата:   10-04-10 18:23

имаш философски въпрос...
1. ако е важен размера то си остава някои от Панасоника, но в всички случаи тогава виж за Канон С110 С120 страхотен апарат от този тип

2. Ако е важна все пак максимална фото приложимост то Канона. Защо ли, най вече че има макар и електронен визьор и позволява снимане от око, това е много важно за добро кадриране, за снимане без треперене , особено при повечко зоом. Аз снимам с диплейя на Канона ми, само когато се налага, под 2 % от снимките ми...
От друга страна въпреки всичко и този модел и си остава водещ в класа си. Истината налага и да погледнеш Панасоник ФЗ28 - ФЗ 38.
Не забравяй, че цифри от типа на 35 зоом днес са си търговски трик, тези обективи не дават най доброто възможно...
Успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »