Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мение за сапунерка?
Автор: dudulia   
Дата:   19-01-10 18:22

Колеги,искам да ви попитам за мнение относно нискобюджетна сапунерка (до 250 лева).Спрял съм се на canon powershot A 1100 IS за 239лева.Какво е вашето мнение?

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: alex_vt_91   
Дата:   19-01-10 19:16

Ползвал съм Canon Powershot A580 i съм доволен от него. А като гледам този е с новия процесор и стабилизация и ми изглежда мн добре за цената си!

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: gam3ra   
Дата:   19-01-10 21:32

Само дето няма много общо с Canon A5xx/A7xx, няма ръчни настройки, оптиката е по-тъмна...

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: doca   
Дата:   20-01-10 08:46

Вземай Фуджи с 1/1.7" матрица и пълни ръчни настройки+ стабилизация.
Има и Канон-и с подобни параметри, но са доста по- скъпи. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: photostoykov   
Дата:   20-01-10 09:40

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=327251&t=327251&phorum_uriauth=


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: gam3ra   
Дата:   20-01-10 09:59

Аз пък бих казал това - https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=328659&t=328659&phorum_uriauth=


По-малко пари и по-качествена картина, оптична стабилизация...

И определено A570IS/A590IS е много по-добре от A1x00IS/A2x00IS

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: niks1973   
Дата:   20-01-10 10:13

Ако решиш да увеличиш бюджета - моето предложение е http://www.dpreview.com/reviews/specs/FujiFilm/fuji_finepixs1500.asp
Има го в Павилиона.
Може да изпадне и в базара нещо подобно.
Успех [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: surg   
Дата:   20-01-10 11:20

Канон са върха именно с чудсният компромис от качества в т.н. клас сапунери, взимай най скъпият канон който можеш да си позволиш и нямаш проблеми...
всички останали все нещо в дребния шрифт на описанията им куца....

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: t.marev   
Дата:   20-01-10 16:17

surg написа:

> взимай най скъпият канон който можеш да си
> позволиш и нямаш проблеми...
>
> ....

Абе колега, вече десети път срещам тая мъдрост, така фанатично поднесена от тебе и се опитвам да си я преведа![smilie11]
Ако човека извади найси колко бона и си купи някой Канон МАРК едиколко си, дали това ще е най-добро ЗА НЕГО ?[smilie8] Или хайде да кажем само 1000 лева за накой Канон суперзум или пък 2000 лева за някое G ? Това ли го съветваш? На мен това ми звучи като: - Вземи си най-скъпия Опел и нямаш проблем! или -вземи си най-русата жена и ще си доволен!
Не че имам нещо против марката, ама така само го объркваш човека. Ако ги познаваш добре Канонските сапунерки, препоръчай му конкретен модел.
Не ги подценявайте сапунерките, там разнообразието е най-голямо и има възможност за "персонализиране" на избора.
Нека не забравяме, че престижната днес ЛАЙКА, е минавала за "сапунерка" по онова време!

Отговори на това съобщение
 Re: Мение за сапунерка?
Автор: gam3ra   
Дата:   20-01-10 17:36

Ами шанса да вземеш калпав модел на Canon сапунерка е изключително малък, почти го няма, докато другите марки бълват боклуци и тук-там някой читав модел.
Автора е определил цена от 250лв максумим и ако имаш да му предложиш по-добро - давай.

S1500 издъхва сериозно с качеството на картината, която вади.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »