Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Батериен грип при НИКОН Д80
Автор: photojurnalista   
Дата:   17-01-10 23:29

С какво ще се подобри работата на апарата при използване на грип? Вдигане на кадри? Издръжливост? Интересува ме главно дали вдига кадрите

Отговори на това съобщение
 Re: Батериен грип при НИКОН Д80
Автор: rhyan   
Дата:   17-01-10 23:35

Като брой кадри в секунда - със сигурност не, иначе разполагаш с 2 батерии - съвсем нормално е да ти вдигне бройката кадри поне два пъти. Зависи и от батериите все пак - ако са 2 стари и работят колкото една нова едва ли ще усетиш голяма разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: Батериен грип при НИКОН Д80
Автор: photojurnalista   
Дата:   17-01-10 23:49

Исках броя кадри в секунда да се вдигне, ама щом казваш, че не може, няма смисъл да взимам, батерията си държи нормално. Мерси за инфото. Благодаря и лека вечер колега

Отговори на това съобщение
 Re: Батериен грип при НИКОН Д80
Автор: BirdOfPray   
Дата:   17-01-10 23:59

photojurnalista написа:

> С какво ще се подобри работата на апарата при използване на грип? Вдигане на кадри? Издръжливост? Интересува ме главно дали вдига кадрите

По темата - "Вдигане на кадри?" ако под това разбираш - че 3 кадъра в секунда са ти малко и искаш да увеличиш скоростта на снимане - с батерийния грип това няма да стане.

А какво разбираш под "Издръжливост?" може ли да уточниш?
Дали това, че когато снимаш с 2 батерии в грипа едновременно, вместо с две батерии в апарата една след друга ще получиш по-голям брой на кадрите - за никон не знам, но при канон за различните модели, с които съм работил със и без грип - май наистина така се получава.

П.П. ФотоЖурналиста, имам един въпрос, малко извън темата, надявам се да не се обидиш: от кога се занимаваш с фотожурналистика?

Едит: А аз докато пиша ти си уточнил какво си имал пред вид :)



Публикацията е редактирана (18-01-10 00:38)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »