Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ето една снимка
Автор: look   
Дата:   14-01-10 22:27

която заби ,всички арт черно бели фотошоп обработени високопретенциозни чеда.Баби цигани и т.н.т.Хвала и все така https://photo-forum.net/i/1243623&OFFSET=0&PERIOD=3

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: portradamus   
Дата:   14-01-10 22:30

Кефи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: nbg   
Дата:   14-01-10 22:31

Този автор "нема празно" :)
Специално за тази снимка и разказът му допринася до голяма степен

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: C41   
Дата:   14-01-10 22:35


http://212.36.3.59/site_pics/184/t_1263262388_DSC_9792.jpg


[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: Пешо   
Дата:   14-01-10 22:35

Голямата работа, някава си снимка в някакъв си форум,за която след 1 седмица никой няма да си спомня.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-01-10 22:36

Ей така се прави активна картинката:


http://212.36.3.59/site_pics/184/t_1263262388_DSC_9792.jpg


Ред.: Опа, С41 ме е изпреварил!
Иначе като Пешо...



Публикацията е редактирана (14-01-10 22:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: zariio   
Дата:   14-01-10 22:37

Като е малка работа що пускаш и ти кадри за гласуване бе[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: HP   
Дата:   14-01-10 22:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: atrifonov   
Дата:   14-01-10 22:54

Снимката е супер, а за това дали ще се помни след седмица няма никакво значение. Важен е този миг[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: niks1973   
Дата:   15-01-10 10:06

Те всички са някакви снимки в някакви форуми , но някои от тях се помнят. Въпрос на гледна точка и на предпочитания. Мое лично мнение.


Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: altea   
Дата:   15-01-10 11:41

Аз пък се впечатлявам от снимки и помня доста от тях. Дори издирвах една снимка по описание,автора е прочел поста и ми я показа отново, за което още веднъж му благодаря. Без малко да издирвам втора по същия ред, но случайно я открих. И след 6 години в този сайт отново намирам от какво да се впечатля и запомня.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: cicomanco   
Дата:   15-01-10 11:48

Ако човек има интереси свързани с дадена тематика , мисля че би запомнил запомняща се снимка!
Аз поне съм запомнил доста![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: cycleidiot   
Дата:   15-01-10 12:01

Пешо, твойте снимки сигурно на следващия час се забравят, а ти се притесняваш за една седмица

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: kamiabg   
Дата:   15-01-10 13:04

Пешо е много самотен човек навярно.Затова се е озлобил така необратимо. Нищо де , то ние му прощаваме.



Публикацията е редактирана (15-01-10 13:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: Пешо   
Дата:   15-01-10 13:12

О даааа поредния психолог.

А наистина струва ли си цяла тема за някяква си снимка. АЗ лично даже не бих я отворил голяма, зашото не ме кефят такива снимки. Снимките които се помнят обикновенно седят отпечатани в едни неща дето им викат фотаолбуми. Били те на даден автор или даден стил фотография.

А моите снимки и една секунда да се помнят пак е ок, зашото аз нямам за цел да снимам снимки дето да се помнят.

cycleidiot аз поне имам снимки за разлика от твоето безразборно и хаотично натискане на копчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: swan_   
Дата:   15-01-10 13:21

Пешо, не си прав да даваш такива коментари, ама ти си знаеш...
И аз много се кефя на HITTHEROAD и много му завиждам за начина на живот, местата, които вижда и които е запечатил с апарата. И специално много от неговите кадри се помнят според мен, за разлика от портретите на жени (повечето от моите), каквито има хиляди във форума.
Още много такива кадри човече!!!:)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: burningice   
Дата:   15-01-10 13:45

Още една снимка на HITTHEROAD в 'любими', този човек няма пропуск, браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: tziko   
Дата:   15-01-10 14:05

Според мен тази е една от многото снимки във форума които остават за дълго време в съзнанието ти, само след един бърз поглед, все едно, че си видял нещо потресаващо гадно, но в случея е потресаващо яко. Отделно си и има и хора със слаба фотографска памет на които нищо не им остава в съзнанието.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: cycleidiot   
Дата:   15-01-10 14:15

'А моите снимки и една секунда да се помнят пак е ок, зашото аз нямам за цел да снимам снимки дето да се помнят.'

Пешо, значи май ти си този, който натиска копчето на апарата безразборно.И като не искаш твойте да се помнят, защо изобщо коментираш на хората снимките колко време щяли да се помнят.Мислиш си, че натискам ей така копчето, защото имам различни снимки, а не само кифли

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: Пешо   
Дата:   15-01-10 14:20

зарежи субекта на снимката. Туй ти е най-малкия проблем. Липсава визуална грамотност..

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: cycleidiot   
Дата:   15-01-10 14:23

аз не съм ПРО, имам да практикувам цял живот...не ми пречи

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: autosvet   
Дата:   15-01-10 15:27

Сега се загледах и обсъжданият автор и едно друго момче забравило родината дето беше умряло уж снимат с една и съща техника едни и същи неща по един тертип ... дали е случайно това. Дали е случайно и че толкова се обсъжда една обикновена снимка с чайки, която всеки от вас на същото място би направил. Това че някой снима в Аляска не го прави по-голям фотограф от този който снима чайките на кеят в Бургас или Варна ... просто с варненските снимки сме свикнали, а тези са ни екзотика. Просто си се питам и отговор не искам. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: tbby   
Дата:   15-01-10 15:58

Ех, Тодорински...
Кога ти почерня гъза и на тебе...

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: niks1973   
Дата:   15-01-10 16:18

Ама никой не ви кара да харесвате снимката. Ако и аз отида в Аляска сигурно ще напраня същата снимка и ако я кача другаде, други ще и се кефят. Това е положението. Или ви харесва или не, останалото е безмислено бръщолевене. И мен ме кефи тоя кадър, аз на пристанището в Бургас на такава гледка не съм попадал ...
Пък и дали рейтинга и е случаен ??? Явно всички гласували за нея не разбират нищо ...
Но както казах, това си е лично мое мнение :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето една снимка
Автор: Пешо   
Дата:   15-01-10 16:19

аа не знам и все се чудя почернял ли е не е ли.... и все се намира по някой всезнайко като cycleidiot да ми обеснява какво ми имало на снимките, а той самия типично по форумски си мисли, че като е излезнал от представяне и е голямата работа.

Аз снимам хора и се кефя да снимам хора, да ги снимам с нагласено и контролрано осветление.

Минал щракжал 5-6 кадъра от някъде не прави автора нито репортер нито пейзажист, а просто турист с апарат.

Пейзажисти са хора като снупъра, които седят ако трябва и с дни и си чакат точната светлина.


Напълно съм съгласен с autosvet.



Публикацията е редактирана (15-01-10 16:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »