Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: StrikeBack   
Дата:   12-01-10 11:50

http://www.jobs.bg/f821063



Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: Shmidt   
Дата:   12-01-10 11:53

".... фото сесий .. зашиси от възловжената работа.."

Аз отивам - голям смях ще падне [smilie21] - нищо че бензина ми ще е повече от надницата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: StrikeBack   
Дата:   12-01-10 11:56

http://www.jobs.bg/f821015

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: dwarfy   
Дата:   12-01-10 12:30

ЕЕ заплащането е сериозно.. давайте!![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: gecata   
Дата:   12-01-10 12:36

Явно човекът държи повече на марката на тигана, в който ще готвим манджата, от колкото на самата храна [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-01-10 12:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: dau   
Дата:   12-01-10 12:48

малиии малиии, този фиешан, този сесий...
пускам ЦВ веднага и отивам за пуканки [smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: thomas   
Дата:   12-01-10 13:34

Много силна обява. Определено грабва вниманието. ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: asahi   
Дата:   12-01-10 13:46

Не я ли четохме вече веднъж обявата?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: swan_   
Дата:   12-01-10 13:50

Ше умра...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: colorit   
Дата:   12-01-10 13:51

най ме кефи, че обявата е пусната и в раздел "Неквалифициран персонал" ?!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: thomas   
Дата:   12-01-10 15:16

@colorit
Е ти за 30-40 лева на ден, и то сигурно не всеки ден, квалифициран персонал ли искаш да търсят!? :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: ALBIREO   
Дата:   12-01-10 16:24

Те търсят оператор на снимачна единица, а не фотограф. Объркали са се. :)

Ясно са си написали: "Молим кандидатите да посочват модел апарат и подробности ако имат професионален опит."
Интересно - това как се връзва с претенциите им за "ЕЛИТ ФЕШЪН ГРУП".

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: Alex-dan   
Дата:   12-01-10 16:35

задочна работа [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: ALBIREO   
Дата:   12-01-10 16:51

Ми задочна си е... :)
Пращат ти някой - удри му 50 снимки, пусни ги помейла и си готов. ;)
Елитна работа... [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: ksuhorukov   
Дата:   12-01-10 16:53

Само снимки ли мое се удрят? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: landstar   
Дата:   12-01-10 16:57

То като оня дето хвърлил въдицата и турил на куката бележка "черей", подръпнала плувката, извадил я - гледа закачена бележк "риба".
Не се пуши, не се яде, като гледам заплатата, поне ткова ли се в тая служба?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: fotorafi   
Дата:   12-01-10 21:39

Поредното подценяване на професията ни... Фотограф със собствена апаратура, целодневно ангажиране, изпълняване на снимачни задания от полуграмотен цървул за 30-40 лв... И после ще чакаш един-два месеца да ти заплатят.. Аз не бих се унижил да отида... и то в Севлиево...при бензин 2 лв.[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: nsirakov   
Дата:   12-01-10 22:09

интересно.. аз работя за 2 пъти по-ниско дневно възнаграждение от това в обявата... зема се запиша...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: the_drug   
Дата:   12-01-10 22:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: Alex-dan   
Дата:   12-01-10 23:00

Пича прочете темата и се поправи май [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: kaic   
Дата:   12-01-10 23:01

То да взема и аз да се запиша, ама нямам професионална техника/разбирай апарат/, но пък имам предимства-от Севлиево съм и второ мераклия макар и без опит.[smile]

Не съм сигурен дали става въпрос за един и същи човек, но вчера в магазина пристига един доста едър мъжага и търси собственика.
Аз казва съм организатор на една модна агенция/не и помня името за съжаление, просто не го слушах/ и съвместно с общината организираме конкурс за красота. Та молбата ми е колкото може да дадете с цел финансова подкрепа, не настоявам, колкото решите.
Изгледах го умно и накратко му обясних, че ако ще подпомагам някой надали моден конкурс е в моите приоритети, а още повече ако общината е съорганизатор няма да те прати да просиш.
Ама на мен ми казаха, че това е най-вървежния магазин в града-вика той.
Е та като печелим на такива като теб ли да ги даваме-питам аз учудено.
Та мисълта ми е, дали не е точно този човека който ще плаща за евентуално свършена работа и дали би имал и тези 30-40 лв на ден. С две думи: умната към офертата или парите напред.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: Alex-dan   
Дата:   12-01-10 23:06

http://www.jobs.bg/f818523


нищо чудно ^^

Вероятно включва и по-тежка физическа работа "водене на къртотеки" [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-01-10 23:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото с
Автор: lavrentii   
Дата:   12-01-10 23:12

Яко къртене ще падне... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото сесий
Автор: seal   
Дата:   13-01-10 01:45

Населено Място: Севлиево

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф със собствен фото апарат - за задочна работа : извършване на фото с
Автор: BirdOfPray   
Дата:   13-01-10 07:33

asahi написа:

> Не я ли четохме вече веднъж обявата?



Това беше тема за предишна обява Тази сега е нова !!!

ЕТО и В какво се изразява дейността на тази фешън група


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »