Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 12:58

Здравейте,

Като нов "форумец" това е първата ми тема, и тази, която най-много ме вълнува. Знае ли някой смислен курс по фотография в София? Била съм на курс при братя Трейман. Интересен курс, но повече теория от практика, а пък то във фотографията май предимно опитът учи. Търся из нет-а и все попадам на кратки курсове за по 1-2 седмици, но мисля, че това време е нито достатъчно, нито ефективно, имайки предвид интензитета на повечето курсове (всеки ден).
Чела съм доста от книжките на NG, била съм и на курс за начинаещи, но ми липсва доста опит, критика и напътствие - НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МЕ ПОСЪВЕТВА? Аз съм аматьор любител, но бих искала да се задълбоча под нечие вещо ръководство...Предварително ви благодаря! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: VioletaSto100   
Дата:   07-01-10 13:14

Ето това, даже точно сега може да се запишеш при желание - http://joro.photo-forum.net/studio/kursove.htm



Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 13:42

Точно този курс гледах и аз, но се чудя дали 2 седмици интензивно ходене всеки ден ще имат резултат??? А иначе, ако имаш лични наблюдения или мнение, ще съм благодарна да да ги чуя. Иначе в момента май това е единственото предложение...

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: autosvet   
Дата:   07-01-10 13:52

Моят съвет е вземаш си апаратчето и снимаш снимаш проверяваш каквото се чудиш питаш пак снимаш и пак снимаш , гледаш, анализираш, експериментираш и т.н. Тая работа не става само с курсове, трябва си и опит. Щом имаш теорията просто я приложи на практика.

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: El_Fuego   
Дата:   07-01-10 13:53

Търси Lighter тук във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 13:56

Добре де, аз съм снимала, снимала и пак снимам, ама като нямам кой да ми оценява и критикува снимките...кво като снимам :)

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 13:59

А иначе някой ходил ли е на курс при http://joro.photo-forum.net/studio/kursove.htm ? Някакви отзиви???

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 14:00

За какво да го търся Lighter? Може би е известен с нещо, ама нали съм нова...

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: El_Fuego   
Дата:   07-01-10 14:03

За курсове по фотография, моме.

Или ако искаш виж курсовете и програмата им направо на сайта му .


Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: compur   
Дата:   07-01-10 14:06

"мързел не мори, а мъчи" - поговорка от софийско.

http://nedelcheff.com/


клик на линка и там... о, чудо - програма, адрес, телефон!

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 14:12

...е аз щото не съм от София и не ги разбирам още "Софийските поговорки"[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: autosvet   
Дата:   07-01-10 14:54

Самооценка и самокритика [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bilbobaggins   
Дата:   07-01-10 15:09

жоро неделчев (Lighter), следващ курс от 15 февруари, горе-долу, 3 месеца - x 2 дни x 2 часа на седмица, ~400 пари.
трамвай 7 и 17 от центъра + 7 минути пеш за жени или 5 минути за мъже [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: compur   
Дата:   07-01-10 15:41

boblina007 може и да си от софийско, ама явно си и от село Мързелово - всичко на готово, а ти само да мрънкяш! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 15:41

Благодаря на всички за инфо-то. Ако някой е посещавал курса на Жоро Неделчев, ще съм ви благодарна за мнението ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: bobolina007   
Дата:   07-01-10 15:43

От където и да съм, за мен е удоволствие да общувам с джентълмени като теб! [smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: asahi   
Дата:   07-01-10 15:52

Не е лошо, даже е добре да посещаваш различни курсове. Навсякъде може да се научи нещо, да се запознаеш с нови хора, да обмениш опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: stam   
Дата:   07-01-10 15:58

http://joro.photo-forum.net/studio/kursove.htm
Успех! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: sirkhann   
Дата:   07-01-10 16:26

А какво ти се снима?

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: asahi   
Дата:   07-01-10 16:53

После си хвани за гадже някой студент по фотография от НБУ, та да му вдигнеш нивото на познания.

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: VioletaSto100   
Дата:   07-01-10 17:06

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: fotorafi   
Дата:   07-01-10 17:46

На кръстопът си застанала.... Сигурно снимаш и си започнала да снимаш с цифрова камера...В цял свят започват с филмова камера,черно-бяло и само с нормален обектив. За начало..после,стъпка по стъпка. Е не се става фотограф.. за 3 месеца.Търпение, снимане,учене,обсъждане,гледане на снимки и пак отначало[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: stardriver   
Дата:   07-01-10 18:12

Чудно ми е ако Вие си търсехте курс и видите кадрите в този сайт ( http://nedelcheff.com/
), бихте ли ползвали услугите на този човек (не го познавам и нямам нищо лично към него)

Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: holden   
Дата:   07-01-10 18:28

Аз пък реших да се занимавам с архитектура. И се чудих дали някой знае за курсове, защото съм начинаещ. В смисъл че видях там някакви специалности в университета, но се съмнявам че има някаква полза да се учи всеки ден и то няколко години.

Затова ако някой знае за курсове за един-два месеца да препоръча инструктор, заедно с адреса му, телефона, ЕГН, моминското име на майка му и името на учителката му в детската градина. И да е известен инструктор, ей. Ако не съм го чувал, значи не е известен. Има един Гауди дето съм го чувал: той дава ли курсове някъде?

А, между другото, се чудих дали по-добри чертежи се правят с тънкописец Шнайдер, или да карам на Паркер?


Отговори на това съобщение
 Re: Курсове по фотография
Автор: autosvet   
Дата:   07-01-10 18:32

Холден не се лигави ами си вземи Ротринг рапидографи като профитата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »