Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 На хаирлия ще е...
Автор: kart   
Дата:   01-01-10 14:19

Честита Нова година! На всички форумци и колеги желая здраве и късмет през 2010...
и много незабравими кадри!
[shtrak]



P.S.
Да отбележа вече ,че във Photographer.ru от днес 01.01.2010г. вече не съм на първа позиция[smile], което нито е толкова важно, нито кой знае каква трагедия, нито пък някаква драма... Просто ме наведе на някои разсъждения върху живота...

Случката:
Някой днес в първия ден на новата година, типично по нашенски е казал , ха да ти е на хаирлия годината и е забил на всичките ми снимки без изключение - еденици с което смятам ме е пратил там където ми е мястото[smile]
Надявам се който го е направил да е останал удовлетворен от това...и годината за него е започнала удовлетворяващо и жизнеутвърждаващо! [smilie3]

Малко предистория:
Във сайта photographer.ru участвама от май 2009 г. поствал съм снимки през доста голям интервал от време, не съм правил коментар под никоя снимка на друг автор, не съм участвал във нито една тема във форума и не съм добавил нито един автор в любими и избрано, не съм си изтривал нито една снимка с по-нисък рейтинг като не съм споделял дори и с приятели че съм качвал снимки там - всичко това с една едничка цел понеже исках да получа максимално независима и безпристрастна оценка във фотографски форум извън българия - където нито някой е чувал за мен , нито ме е виждал. Идеята ми беше фотографиите ми да говорят сами за себе си и за красотата на България, ако сте обърнали внимание единствения албума в който съм ги качвал се казва - Красива България...

Темата:
Стигнахме и до темата от преди 2-3 дни във фото форум, където веднага се разгоряха страстите...съжалявам , че така се получи - лично аз нито съм възприемал някога фотографията като състезание, нито и занапред имам желание да меря шпага с когото и да било...
Фотографията е средство с което ,човек се самоизразява чрез фотографиите си - показва своята душевност и своя поглед към заобикалящата го среда - природа и хора...

Фактите:
За 8-месеца от както качвам снимки в руският сайт нямах по-ниска оценка на моя снимка от 6-тица, след като се появи темата във форума получих доста шарени оценки [smile],а днес със 16-сете единици вече смятам съм получил и заслуженото - така нареченото натриване на носа - нещо от рода - Абе ти какво си въобразяваш...

Изводите:
Та в личен план смятам че нито ще почна да правя по хубави , нито по лоши снимки, ще продължа да работя върху това което съм започнал може би и с още по голяма страст и желание...

В заключение:
Само ми е малко тъжно и за пореден път се убеждавам в типично нашенската народопсихология... Не е важно аз дали съм добре важно е Вуте да е зле... Жалко е че има и такива хора които не само така започват годината, а това най-вероятно осмисля и живота им!

1-вият ден на новата година:
Тази сутрин като се събудих, също както и миналият 1-ви януари, нарамих чантата с фотоапарата и излязох да поснимам, годината започна с разкошен,слънчев и топъл ден... На хаирлия ще е![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: martinrousev   
Дата:   01-01-10 14:23

Гледах ти снимките в руския сайт и много ми харесаха. Не съм гласувал, а и не смятам, че трябва да се гласува с едни или други оценки само защото снимките са на българин. Това което казваш го е сторил някой от форумските критици/разбирачи. Прави ти чест, че го приемаш по такъв начин. [smilie24]

За много години!

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: C41   
Дата:   01-01-10 14:26

Наздраве бате. [smilie24] Успех в живота.
Тази година още не съм снимал, но за сметка на това не съм спирал да пия [smilie21]. Остават ми още 3 дни пиянство.

После ще видим хаирлия ли ще е ... [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: tnt   
Дата:   01-01-10 14:27

Живи и здрави! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: anchi   
Дата:   01-01-10 14:46

Вица за казана на българите в ада,дето нямало дявол да ги натиска надолу ,щото сами дърпали надолу,този който е успял с нещо е абсолютно верен и за днешния българин.Честита нова година!Много здраве и благодатна година за теб и всички като теб,които вместо да се чудят как да закопят някой се стремят да радват хората със своето творчество!Пожелавам една цяла година пълна с много успехи![shtrak] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: boni   
Дата:   01-01-10 14:51

Е ние за какво махнахме средноаритметичните оценки от ФФ? Защото се използваха за разчистване на сметки и проблемите бяха огромни.
Във фотографер преди години се разгаряха големи страсти с тея класации и единиците. В топ 10 имаше 7-8 българи тогава и имаше драми :)Самите руснаци бяха писали за "българското нашествие" и няха набили единици на всички.
Самите те си правеха мръсно един на друг. Имаше една тема при тях "Гадино мръсна, кой си ти дето си ми забил кол."

Да не ти пука[smilie24]



Публикацията е редактирана (01-01-10 14:56)

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: modiliani   
Дата:   01-01-10 14:53

Поздравления! Радвам се, че правиш това което ти харесва...и важното е че го правиш с цялата си душа и сърце! За мен лично си успял да покажеш именно чрез фотографията си, това което чувстваш и усещаш! По-важно от това няма! Благодаря ти, за което ....всичко добро през новата 2010 както в професионален така и в личен план![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: boni   
Дата:   01-01-10 15:01

http://www.photographer.ru/forum/view_messages.htm?topic=3937


http://www.photographer.ru/forum/view_messages.htm?topic=18356


Дамы и господа!
В четверг очередной раз произошло событие, которое не осталось незамеченным. Один из авторов в состояние "изменённого сознания" поставил 100 колов, не глядя на фотографии, и был очень при этом доволен собой....


- чети и се забавлявай....
Форумът им е пълен с такива теми.
Това е и причината, за 7-8 години фотографер да не успее да се развие по подобие на фотосайт.ру и др. подобни и към момента като посещаемост е от малките руски сайтове, по-малък е от ФФ дори.



Публикацията е редактирана (01-01-10 15:02)

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: met   
Дата:   01-01-10 15:20

Разни хора, разни идеали.
Или... панаир на суетата.
Работете и се саморазвивайте!

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: flipbeat   
Дата:   01-01-10 15:50

Бате, така се прави...само да ти набарам профила...хахахаха!!!
Иначе ...от българско, по-българско :)

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: novi4ok   
Дата:   01-01-10 16:28

Да не ти пука [beer]
Честита нова година и дано е хаирлия и на теб и на всички хора като теб - успяващи да видят и запечатат най-красивото и най-важното от това, което ни заобикаля.

Бъди щастлив и бъди голям!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: gogzy   
Дата:   01-01-10 16:39

Какво по хубаво признание от това, че някой ти е завидял на успеха [smilie24] .
Успех и през новата година!

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: asahi   
Дата:   01-01-10 16:42

Единицата на руски във фотографер.ру и казват кол. Жалко, че не можах да си възстановя паролата и не ти нагласувах снимките. Да не ти пука.

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: mbs   
Дата:   01-01-10 16:45

Хич да не ти пука от простаци!

Айнщайн май беше казал, че глупостта се различава от таланта по това, че талантът има граници! А в нашия случай вместо глупостта трябва да кажем простотията; защото глупакът вреди на себе си, простакът - на другите.

Честита Нова Година! На хаирлия да е![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: swan_   
Дата:   01-01-10 17:17

Да си жив и здрав и хиляди красиви кадри още да направиш! Дерзай![shtrak] [smilie24] [shtrak]
А според мен тези черти на нашата народопсихология са една от причините младите интелигентни хора да продължават да напускат родината ни! [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: stdanev   
Дата:   01-01-10 17:34

[smilie24]

На хаирлия ще е![shtrak]

И аз поснимах днес, малко но с удоволствие.


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: icikonti   
Дата:   01-01-10 17:41

Да не ти пука!!!
Видях каква изложба направи в Дряново и си го казах, че ми харесва!
Творческа и доходоносна година![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: S.Lazarov   
Дата:   01-01-10 17:57

Искам само да те поздравя за думите ти...!
Рейтинг, класации, кой "по" и кой е "най" - това са неща, които надали вълнуват всеки един истински любител на фотография. Относно самата история - ако нещата не са просто съвпадание, а нещо станало във връзка с публикуваната тема, то това е жалко... Неразбираема и често пъти нелогично изглеждаща е човешката природа, но уви...
Желая красива и успешна година на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: boni   
Дата:   01-01-10 18:16

Само пак да спомена, че това е дългогодишна практика във фотографер.ру и не става въпрос само за БГ манталитет. Скандалите с "колове" във фотографер са си ежедневие. Руснаците си правят същите мръсотийки.

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: MartenBG   
Дата:   01-01-10 18:24

kart
на мен като на потребител на това изкуство,твоя начин на снимане ми допада особено.Има някаква лекота,нищо не тежи,повдига ме...

С две думи- на твое място бих си снимал,а потребителите да се наслаждават или не.Тяхна работа.

Но като си рекъл,нека да ти е на хаирлия и тази година.
Наздраве на всички творци [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: mariana88   
Дата:   01-01-10 18:53

Някои хора злобата не ги напуска и на празниците.Важно е да не ти пука и нали знаеш при вас поне е лесно преместваш от единия в другия крачол [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: tnt   
Дата:   01-01-10 18:59

"Гадино мръсна, кой си ти дето си ми забил кол." [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: ToshoPenev   
Дата:   01-01-10 19:10

Честита новата 2010 година! Да не ти дреме изобщо, аман от завистници и дребни/продажни душици. Продължавай само така. Щом на теб ти харесва това, което правиш - давай! А и на другите им харесва така като гледам, не само на мен.
На здраве и дано да е на Хаирлия!

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: Kanonir   
Дата:   01-01-10 19:15

Най-напред - за много години на всички и наистина да е хаирлия!

за другото - що толкова ви дреме от форумни сапунки (в който и форум да са), а и от де толкова мерак за нови серии?

П.С. Съжалявам за офтопика, но се подлъгах да вляза в тая тема от заглавието на същата!


Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: мара   
Дата:   01-01-10 19:26

е, факт е, че на всички ни пука по малко. ма грешка е да мислим, че кат сме българи, начи сме най-кофтите хора. сички са еднакво кофти кат съвкупност. просто ние знаем нас си, ма го споделяме охотно и пред другите. факт. и бони го каза - руските ребята си забиват кол.
мене тук най-редовно ме дразни да видя подпръдлеците с бронзовете. мълчат и си чоплят егото. ако се обади и се обоснове-друго е. ма се обажда 1 на 1000. най-често - ако го настъпиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »