Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Подарък
Автор: Roland909   
Дата:   30-12-09 21:04

Бихме се зарадвали много на един новогодишен подарък, а именно - сайта да има отново кроп:)
Просто да се обяснява с думи какво е добре и какво не е добре в един кадър е много трудно, а понякога дори непосилно:)
Пожелавам весело посрещане на новата година на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: Lalinda   
Дата:   30-12-09 21:32

Аз бих се зарадвала да има поне обръщане ляво-дясно, защото портретите на Роланд ми харесваха повече така, както аз си ги врътках!
[smilie7]

Няма да е зле и да се върне обръщането на цветните кадри в чернобяло, защото от някои цветови решения на авторите експериментатори ми призлява, пък в чб някои неща са си много даже хубави, ама няма кой да им го каже!
[ezik]

Наздраве и за много години!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: simona7569   
Дата:   31-12-09 01:33

Весело посрещане на Новата Година и се надявам всички тези които харесваме все още този фф да получим един добре работещ сайт!
Наздраве на всички![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: krassik   
Дата:   31-12-09 01:42

О ,Да,ДА,ДА на КРОПА...Къде изчезна той???Айде, врътването ляво-дясно може и да го прежалим,ама да се обясняваме с хиляди думи за това,кое и какво точно имаме предвид, и накрая пак да останем неразбрани...лошо.

Весела Нова Година![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: nafets   
Дата:   31-12-09 10:21

Добрите стари времена :-))) Повечето новости са зле[smilie5] Сериозно[smile] Весела и щастлива Нова Година на всички![smile] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: mitkostoimenov   
Дата:   31-12-09 11:36

Аз предлагам към сайта да се добавят страниците на дадена тема още в раздела, където са само имената на темите. Също така си мисля, че след като има толкова теми за филмова фотография да може като се качват снимки да се отбележи и следователно нов раздел, водещ до разглеждането на същите.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: мара   
Дата:   31-12-09 11:42

ми аз съм съгласна с роланд и лали. старите опции под снимка бяха добри, ма и тогава не бачкаха с мозила. ся не бачкат явно с нищо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: borgot   
Дата:   31-12-09 12:10

Дааа, в някои други фото сайтове се вслушват в исканията на хората. Но тук е малко посткомунизъм. Дано не съм прав!

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: demiman   
Дата:   31-12-09 12:14

Еми Дядо Мраз идва, така че ... [shtrak] [smilie3] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: borgot   
Дата:   31-12-09 12:38

Aaa Дядо Мраз си е къркандела :) Виж Дядо Коледа може да донесе едно "Кропче"

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: tnt   
Дата:   31-12-09 12:52

и черно/бялото бутонче [smilie24] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: мара   
Дата:   31-12-09 12:52

дедо кольо минА. мое па банго васил да донесе нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък
Автор: borgot   
Дата:   31-12-09 13:07

Ий вярно че мина Дедо Коло. Абе и банго Васил става, стига да не стане "убава работа ама Сиганска"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »