Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 конкурс "снимка на годинана 2009" Canon
Автор: aalliq   
Дата:   23-12-09 23:23

Здравейте имам един въпрос, който на много ще ви се стори глупав, но наистина ми се иска да участвам с една конкретна снимка, а вчера се забелязах, че съм я направила на 31.12.2008 към 1 часа и в крайна сметка технически се води за миналата година, но имам надежда, че бих могла да я използвам. Тъй че съфорумници какво мислите, ще я приеме ли журито или не?


Отговори на това съобщение
 Re: конкурс "снимка на годинана 2009" Canon
Автор: mihail_radkov   
Дата:   23-12-09 23:31

Ако не е имала възможност да участва на миналогодишния конкурс, на този със сигурност трябва да може. Успех [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: конкурс "снимка на годинана 2009" Canon
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   23-12-09 23:35

Миииииии може да смениш EXIF-а и след това да подкупиш или почерпиш здраво някой от админите тук, за да изтрият първия постинг - че не може да се редактира първия постинг от тема пък ще е издайнически [smile]

На сериозно - при кандидатстването подписваш декларация, според която декларираш (я, тавтология се получи), че:

<цитат>
◗че произведенията, с които участвам в този конкурс, са създадени от мен през 2009 г.
◗ че аз съм единствен носител на авторските права върху произведенията,
с които участвам в конкурса, или съм надлежно упълномощен от носителя
на авторските права (прилагам пълномощно.

</цитат>

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »