Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: ivaivalito   
Дата:   16-12-09 11:17

Здравейте някой да име мнение за този апарат .Намерих само една тема във Форума и тя беше ... :) Търся по скоро апарат за турестически снимки понеже патувам често си правя екскурзии харесва ми че е компактен :)

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: ivaivalito   
Дата:   16-12-09 11:18

А и другото йкоето ми харесва е че прави клипчета почти като камера . Ако някой го има да каже в действителност ли е така

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: The_Racer_GT   
Дата:   16-12-09 11:36

Няма какво да се чудиш, щом търсиш нещо компактно за туристически снимки. Не случайно тази серия на Панасоник се нарича TZ - Traveller Zoom. Взимай един и се радвай на живота [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: ivaivalito   
Дата:   16-12-09 11:46

Другото което ми допада е PANASONIC DMC-FT1 харесва ми идеята че е по малък и прахо удуро и водо устойчив . А като параметри е подобен с изключение на зума ...

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: vladimir_dl   
Дата:   16-12-09 20:19

Някой, ако има идея откъде може да се вземе TZ7 на малко по-тънка от пазарната цена, да свирка. И аз съм заинтересован от модела.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: The_Racer_GT   
Дата:   16-12-09 21:16

Не се залъгвай с тия "прахо, ударо и водоустойчив". Първо - едва ли ще тръгнеш да снимаш в някой порой и второ - на обикновените фотоапарати не им става нищо, ако ги наръсят няколко капки. Аз лично съм снимал в лек дъждец със стария ми FZ8 и след това му нямаше нищо, а той не е влагозащитен [smilie3] Докато виж щом ще ползваш апарата за туристически снимки, често ще те гъделичка по-големия зуум [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: mitku   
Дата:   17-12-09 00:09

Зависи какво очакваш от апарата. За тоз размер, TZ7 е едно от най-удачните решения... а ако имаше и RAW и ръчни настройки, щеше да е направо "трепач". Но иначе и не трябва да се очакват "чудеса" от толкоз малка матричка. Вземай смело - заслужава си сапунерчето. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: kapitancho   
Дата:   17-12-09 00:21

Имам TZ3 и е много добър за туристически цели. Съответно доста по-новият модел TZ7 няма как да е по-зле, напротив, Panasonic слагат много софтуерни подобрения във всеки следващ модел. Кусурите са си стандартните за сапунерките - шум + описаната по-горе липса на ръчни настройки. Конкретно за туризъм се очаква да има светлина, така че няма страшно.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: nodoubt   
Дата:   17-12-09 00:31

като някой ме пита за сапунерка препоръчвам TZ7 [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-TZ7 мнение
Автор: i.k   
Дата:   17-12-09 00:44

:) ami az imam dmc tz7 :) ako iska6 da vidi6 snimki:) drasni mi da ti dam skype :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »