Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: max-1   
Дата:   16-12-09 19:04

От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката с която снимате ? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: marto   
Дата:   16-12-09 19:06

А сега де[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: geokar   
Дата:   16-12-09 19:08

Хубава снимка може и с кутия за обувки да се направи. Вярно е, че по-добрата техника дава повече възможности, но най-важното за добрата снимка е задапаратното устройство - и добрия шанс, да го наречем, защото най-добрите работи си се правят сами, някой друг ги прави вместо нас. Та на въпроса: ФОТОГРАФИЯТА преди всичко!

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: грегари   
Дата:   16-12-09 19:08

ама го заби.....в десятката[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: next_time   
Дата:   16-12-09 19:10

От техниката - филмите ги проявявам по изключение и още по-рядко сканирам.На фона на боравенето с хубава техника какво да мисля някакви снимчици.

Както е казано - обичам децата, но повече процеса на правенето им.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: didesignbg   
Дата:   16-12-09 19:15

От самия процес на снимане.
Някои беше казал че гледането през визьор, те учи да виждаш без него.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: stzz   
Дата:   16-12-09 19:15

Май, май от техниката-като знам какви снимки правя![smilie2]

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: vassilk   
Дата:   16-12-09 19:19

Когато стане въпрос за сериозна работа,като например репортаж,студийна сесия или др.,техниката има огромно значение,защото винаги може да провали работата ,дори на най-опитния.Може и да я облекчи.За работа,техиката си има значение,друг е въпроса,ако имаш "е*ати техниката",а не можеш да извлечеш потенциала и и снимаш на "Р".Иначе както казва един мой познат-"Техниката не ме интересува,важен е крайния продукт".Ако техниката нямаше значение,то биха спряли да произвеждат и осъвършенстВУВат непрекъснато системите.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: max-1   
Дата:   16-12-09 19:24

Това майче , ще ни върне към темата за ЛОМОГРАФИЯТА !?

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: bozo   
Дата:   16-12-09 19:29

От крайния резултат. Техниката е средство за постигане на желан краен резултат.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: apollo   
Дата:   16-12-09 19:31

На първо място се кефя на ходенето по непознат терен след това на фотографията и на последно място на техниката[smilie24]

Когато нещата се обърнат в обратен ред то тогава просто ще съм мъртва душа... това никога няма да стане[smilie24]

Фотографията и техниката единствено допълват, те не могат и не трябва да са самоцел/не че не може но тези хора си ги знаем/[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: chicken   
Дата:   16-12-09 19:35

На техниката разбира се!!! Фото чантата е непрекъснато с мен. За да ми е по удобно съм я сложил в раница. Тялото, три обектива (единия 70-300), зарядно, карти, четец, макропръстен, обръщащ пръстен, комплектче за почистване... Всичко това е нон стоп с мен. А снимам средно веднъж в седмицата [smilie5]
Така, че кво снимане, трите кила на гърба как гъделичкат...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: apollo   
Дата:   16-12-09 19:37

Сложи и една-две тугли и си представи че е едно яко теле-варио [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: valjo   
Дата:   16-12-09 19:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: jorro_z   
Дата:   16-12-09 19:54

Автор: didesignbg
Дата: 16-12-09 19:15

От самия процес на снимане.
Някои беше казал че гледането през визьор, те учи да виждаш без него.


Абсолютно същото за мен.

Неимоверно много ми е приятно да боравя с техниката. Засега снимки добри нямам, а и не се старая да се подобрявам. Така че, няма и да имам. На кого му пука всъщност?

Не е важна целта, важен е пътя, по който вървиш към тази цел - казват някъде в Китайско.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: tnt   
Дата:   16-12-09 19:59

и аз ще се присъединя към дидезайн [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: z-n   
Дата:   16-12-09 20:05

Аз се кефя да снимам, даже след това понякога не обработвам повече от 5 снимки защото ми е скучно да боравя с Фотошоп и това е защото не съм се постарал да се науча как се борави с него и какви възможности има той!
Сега си купих фулфрейм, да се надявам да имам повече време за да мога да покажа повече красоти :) Прелести - на жени ;.)
Иначе съм жив за оплакване що се отнася до Фотография.
Пример:
https://photo-forum.net/i/1214675

Виях пича снима по принцип с 450Д канон ама явно отказал в Студа и го снимал с сапунерка, ама хубава снимка като се има напредвид че мъкне 40 кг багаж на гърба си .....
И така :.)
Това обеснявах днес на един познат, да снимаме и да показваме снимки не да се хвалим какво сме си купили!

А аз винаги съм имал само 1 обективче:) 1 стига.

А между другото искам да видя от max-1 дигитални кадри като е пуснал темата :.) Интересно ми е не за друго!
Поздрави от най-тъпатъъъъ държавъъъъ на свеъъъъъъъъъ Англиъъъъъъъъъ:)



Публикацията е редактирана (16-12-09 20:06)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: biso   
Дата:   16-12-09 20:15

и за мен процеса на снимане носи най-много тръпка

ако не знаеш как да я използваш, няма значение каква ти е техниката

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: asahi   
Дата:   16-12-09 20:16

На моделите се кефя, по-скоро моделките [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: sstoyan   
Дата:   16-12-09 20:20

Хубава техника е като жената.Хубава е до време:)


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: z-n   
Дата:   16-12-09 20:22

Ако напише и джъмбо нещо в тази тема за моделките и ще припадна:)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: asahi   
Дата:   16-12-09 20:23

Няма да пише. Изпреварих го.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: z-n   
Дата:   16-12-09 20:23

sstoyan: Няма да обиждаш така жените!
Хубавият град в като хубавата жена, когато живееш в него вече не е толкова хубав!
По друг начин не може да обиждаме женския пол!

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: digitalgab   
Дата:   16-12-09 20:28

Кефенето само на техниката е същото като детето, което се забавлява с играчките си - детска радост. Ако знаеш за какво снимаш, ще мислиш с какво да го снемеш, т.е. ще мислиш за техниката като за инструмент. Но в процеса на снимането, да държиш един приятно тежичък и солиден апарат, удобен за хващане, е също едно удоволствие.



Публикацията е редактирана (16-12-09 20:38)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: z-n   
Дата:   16-12-09 20:39

Ако не може да копаш и имаш голяма мотика , само ще ти тежи и 10 пъти по малко ще кошаш от майстора който има 5 пъти по лека мотика!
Самозаблуда е това, но нека някой хора си живеят в нея.
На фотографъъъ първо му трябва идея, след това да разбира млако и от фотография и тогава става, техниката остава на много заден план, има хора с много добри апарати а дори не познават възможностите и настройките който трябва да се направят - както примерно аз на Фотошоп:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »