Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 sony w-210
Автор: gepi   
Дата:   14-12-09 23:04

Здравейте!След дълги терзания,сравненив и въпроси стигнах до този модел любителски фотоапарат и искам да попитам какво ви е мнението за него,дали си заслужава и в тази ценова категория дали има нещто по-добро,със скромен бюджет съм и се надявам да го използвам дълго и затова се колебая толкова много,моля ви дайте ми съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: gepi   
Дата:   15-12-09 07:03

Отговорете ми,знам,че е нисък клас от так анаречените "сапунерки".но както казах бюджет ами е ограничен,а искам що годе сносни снимки на малкия и затова съм се ориентирал към този модел,но имам нужда от съвет...

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: ittv   
Дата:   15-12-09 09:26

в този клас каквото и да избереш все тая :) така че избирай по дизайн :) и весело щтракане [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: gepi   
Дата:   15-12-09 10:09

да,съгласен съм с теб,но нали уж има някакви разлики,пък и като чета теми от "разбирачи" в стил моето гардже наи-хубаво и ме хвърлят в размисли...

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: ittv   
Дата:   15-12-09 10:43

ми дето ще питаш тук, направо отиди в магазина, там ще ти помогнат да си избереш по-добре :)

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: boreto   
Дата:   15-12-09 11:06

По-добре си потърси сапунерче с оптична стабилизация. Например Панасоник или Канон.

SteadyShot не е оптична стабилизация. Търговски трик. Оптичната стабилизация на Сони се казва SuperSteadyShot.

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: boreto   
Дата:   15-12-09 11:13

А за снимане на дечица (движещи се обекти) си е най-добре сапунерка с използваемо високо ISO. Например на Фуджи моделите F10, F11, F20, F30, F31, които обаче и на старо не се намират, а по-новите им F100 и F200 май са над ценовата ти граница...

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: prisonbreak   
Дата:   15-12-09 11:14

Едно съветче.Решил си да даваш 300лв за фотоапарат.Напние се ,събери още 150лв,или па 200 и си вземи с по-широк обектив .
Аз направих следното.
Купих си DSC-180.След 2 месеца си взех DSC-H20 Black .

Един непрофесионален съвет.
Напани се още малко.Идват празници,все ще събереш още 150/200лв.
Вземи си Sony Cyber-Shot DSC-H20 Black.
Или пък ако ти е трудно, си купи този DSC-W270 Black.
Но не вземай с наи-малкия зум,и с най-малкия обектив.

Ще купиш тоя W-210 и след това ще съжеляваш че не си си взел H20.
Аз още си ползвам H20 и е много добър.

Отговори на това съобщение
 Re: sony w-210
Автор: gepi   
Дата:   15-12-09 18:06

Благодаря ви много.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »