Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проверка на брой кадри Фуджи С5!
Автор: канювигй   
Дата:   07-09-09 20:54

Проверка на брой кадри Фуджи С5?
Знае ли някой...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ngoht   
Дата:   07-09-09 21:44

С PhotoMe не става ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rgb-f   
Дата:   07-09-09 21:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   07-09-09 22:25

Камерата ги записва и може да се проверят твърде лесно в сетъп менюто на апарата.
Пише си дали е сменян затвора и колко общо кадъра има направени.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: канювигй   
Дата:   07-09-09 22:44

Днес останах много доволен от едно Фуджи и мисля,че хората бяха коректни и искрени...
Цвета му е страшен....
(((

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   07-09-09 23:01

[smilie5]

6 месеца бяха достатъчни за да узрееш за С5 [smilie3]

[smilie18]




Честито [shtrak]







[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: abyser   
Дата:   07-09-09 23:20

SETUP->MAINTENANCE->MAINTENANCE COUNTER: Informational only. Displays the number of times the shutter has been pressed on the camera (rounded to the nearest hundreds) and the number of times the shutter unit has been replaced on the camera.

Bold-натото е важно да се знае, да не стане като в тази тема - направих 100к и нещо се прецака с брояча [smilie18]:
http://www.clubsnap.com/forums/showthread.php?t=395883


Па може всъщност броячът верно да се заглави на 100к и да не стане след стотина кадъра 100100, казва ли ти някой [smilie8]



Публикацията е редактирана (07-09-09 23:22)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   08-09-09 01:49

страшен, страшен, колко да е страшен... вярно цялото е черно, но чак пък страшен [smilie5] ...
сега удари едно рамо в темата за жпег цветовете [smilie24] , че иначе става само притежатели го хвалят... не че няма защо де [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ErotilA   
Дата:   08-09-09 09:21

Толкова ли бяхме подозрителни, че не можеше да кажеш, че броя кадри, които ти казахме са или не са такива каквито ги и записва тялото. Така е като не си бръсна краката ...подозрителлно съмнителен ставам!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ErotilA   
Дата:   08-09-09 09:56

Видя, че си паснахме що се ядосваш сега! Хапаратурата те очаква. Ако се отказваш не се притеснявай ще го пусна във базара ... но не и на Женския пазар!
Както се бъзикахме с един колега от Варна. Апарата е пускан само веднъж ...от един метър височина! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

И аз имам програма за броя кадри![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: канювигй   
Дата:   08-09-09 10:30

Добре изяснихме ситуацията. Имам изпратени кадри от Раф ,от друго Фуджи и момчето само ми каза да си проверя кадрите.И в обявата и тук профила ми е един...Ако не бях питал тук във форума щях да питам теб по скайпа или като се видим...
Но смятам че така е коректно по отношение на човека.
А относно фуджито наистина дори да е изпскано от 1 метър ,сигурно е падало върху дунапрен беше почти недокосвано ... Другия вариант е да е изпускано от метър но в безтегловност...
Найстина е ново.
Каквото го правя го правя открито и коректно към всички който се свързаха с мен.
А че сте коректни ( за Румен ) найстина е в плюс за вас , за което говори работа ви и отношенията с хората във вашето студио.
Поздрав на всички !
Благодаря още веднъж на Румен!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ErotilA   
Дата:   08-09-09 10:43

за радост на всички скрити камери всичко е наред [smilie18]

...обичам кремкарамел

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »