Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Апарата ми падна в морето :(( ПОМОЩ!!!
Автор: puf-pav   
Дата:   05-09-09 07:57

Има ли някакъв шанс да се оправи!Апарата е Канон 400Д [smilie2] залитнах и го топнах за части от секундата във водата и веднага след това го увих с блузата ми...ама въпреки това не иска да се пусне... Помогнете ми, моля! [smilie2] (всичко това се случва в Равда на 26.08.09 г.)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: imitev   
Дата:   05-09-09 08:00


В сервиза. Колкото по-рано го измият от солената вода толкова по-голям шанс има да работи.

Аз лично не бих се надявал - солената вода разказва играта на платките.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   05-09-09 08:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   05-09-09 08:19

защо си чакал 10 дни за да търсиш помощ чак сега

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: puf-pav   
Дата:   05-09-09 08:32

ясна работата...благодаря на всички за помоща и за бързите отговори!ще отида в зентекс да видя там какво ще стане. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: docenta   
Дата:   05-09-09 09:15

Преди време познат си изпусна телефона в морето и веднага го разглобихме и поливахме с минерална вода след два дни съхмене телефона запали и до днес си бачка... трябвало е веднага да действаш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   05-09-09 09:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   05-09-09 13:16

Веднъж си изпрах ключа за колата, в джоба на панталона, заедно с дистанционното на алармата, естествено. Отворих го, батерията беше заминала, но след като изсуших на слънце платката и му взех нова батерия, си тръгна и до днес си бачка като слънце...

За апарата е било критично важно да извадиш веднага батерията и да НЕ правиш опити да го подкарваш преди да е основно почистен и изсъхвал...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nikita   
Дата:   05-09-09 13:34

Але луя братко[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gamena   
Дата:   05-09-09 14:38

и аз имам 400д и в опътването пише че при намкряне и проникване на вода моментално тр да се извади батерията без да се пипа нищо иначе заминава безвъзвратно та ако си извадил има 10-20% вероятност да се оправи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   05-09-09 15:00

'О'пътване се пише с У ама както и да е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-09-09 17:31

ivo тва е друго аз си изпрах една флашка 4-5 пъти и още си работи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: portradamus   
Дата:   05-09-09 17:45

Абе аз веднъж забравих един телефон Нокия в панталона и след половин час пране и центруфугиране излезе целия подгизнал. Изсуших го, заредих наново батерията, и телефонът си проработи. Като тухли са тези Нокии, не можеш да ги затриеш лесно.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GSS   
Дата:   05-09-09 17:56

Прал си го с Бонукс, а моя след терапия с Ариел за нищо не стана. [smile] Иначе е въпрос на късмет и е трябвало веднага да се извади батерията иначе не се знае. От напрежението водата и солта се получава електролиза.



Публикацията е редактирана (05-09-09 17:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: docenta   
Дата:   05-09-09 18:00

Извода от целата писаница е: махаш батерията (и тая за часовника) слагаш апарата в чантата пъхаш в пералната и на 30 градуса переш с вениш!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   05-09-09 18:12

мда,нито един ценен съвет,дано го е занесъл до Зентекс поне



Публикацията е редактирана (05-09-09 18:13)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »