Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 НПГПФ "Юлиус Фучик"
Автор: komara   
Дата:   01-09-09 17:00

Здравейте, може ли да ми кажите какво мислите за това училище, най- вече за задочната форма на обучение по фотография? Записах се там задочно, но все пак бих желал да видя какво мислите, за да зная какво да учаквам когато ида там.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hristov2256   
Дата:   01-09-09 17:11

Започвам 4та година в училището. Методите на преподаване са доста остарели. Ако не се лъжа таксата е най-евтина спрямо другите училища за фотография (задочно..) Ще наблягате само на аналогова,черно-бяла фотография. От време на време ще имате изпит, който ще ви задължава да обикаляте и да снимате (тук вече може и цветно, но лента..).
За 4 години, понеже уча от 8 клас там, ме научиха само как да проявявам и да копирам, другото е бул шитс. Не е кой знае какво, в крайна сметка сам си поставих целта да уча, и чета всичката възможна литература, която има.Спрял съм да разчитам на училището след 1вата година. Не говоря наизуст..попитай всеки, който учи там повечко време.

Успех.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: komara   
Дата:   01-09-09 17:19

То аз и не учаквам кой знае какво, чесно казано ме интересува крайния резултат. А и за копирането не мисля, че може да науча нещо ново. Но все пак ми се иска да не ходя само за да пръскам пари до София и обратно :)
А и не му е точно тук мястото, но ако някой знае евтини квартири близо до даскалото да казва, че в последният момент се оказа, че нямам къде да спя и съмя закъсал здраво.
Мерси предварително!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hristov2256   
Дата:   01-09-09 17:22

Не е толкова страшно, просто е глупаво да стоиш на 1 място с години, като имаш желанието да учиш, пък някой те спира...кофти е.
Ще разпитам за квартири, ако излезе нещо ще ти пиша на лично.

Отговори на това съобщение
 Re: НПГПФ "Юлиус Фучик"
Автор: stanimir64   
Дата:   01-09-09 17:44

Преди доста години училището имаше блок в Студенското градче-сега как е незнам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: komara   
Дата:   01-09-09 18:50

hristov2256 , така е прав си. И благодаря ти предварително :)
stanimir64 , до колкото разбрах вече нямат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   01-09-09 19:30

Не мисля, че си заслужава да си на квартира специално заради това училище, не би си върнало инвестицията, а тази диплома после няма на кой да я покажеш - всеки гледа портфолио и предишни клиенти.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: komara   
Дата:   01-09-09 19:54

Ясно е това, донякъде искам просто за извесно време да съм сред хора които наистина знаят за какво става въпрос, щото тук в Стара Загора е такъв хуй, че не ми се говори. То навсякаде е така, конкуренция, но ми се иска поне за малко да се откъсна от ежедневието и да не мисля за нищо друго. Малко тъпо а ;) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   01-09-09 20:00

Да де, въпросът е да са хора, дето наистина знаят за какво става въпрос... на етап 21-ви век [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: komara   
Дата:   01-09-09 20:50

До колкото чувам са в предния век, ама то с тоя мой късмет :P

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: adichka   
Дата:   02-09-09 16:02

там е друго време,тоест няма време,Препоръчвам да не си губите времето с този техникум.Неадекватни ученици и преподаватели!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   02-09-09 18:27

Бул...






...Шит

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hristov2256   
Дата:   02-09-09 19:17

Адичка, моля те ... неадекватни ученици има на всякъде..дори в големите университети. Лично аз, като ученик в гимназията ми няма нищо. Познавам голяма част от учениците, за които ми става жал, като ги гледам как искат да научат нещо, а учителите си бъркат в гащите. Просто изказването ти не е много на място.

Училище-> учители -> ред/образование -> ученици

По-скоро е обратното.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stanimir64   
Дата:   03-09-09 17:04

Няма нищо лошо да се научи какво е дагеротипия, колодиев процес, стъклена плака .... Не всичко е мегапиксели и още една гънка на сивото вещество ще е от полза.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samadhi   
Дата:   03-09-09 17:48

Vsichki i vsichko navsyakade e bullshits. Drugite sa vinovni za debilnosta i neadekvatnoto mlado pokolenie. Koito ima glava misli , chete i pita za da se nauchi. Koito nyama chaka nagotovo da mu datat mozak. Isinata e samo foto forum i platenite chastni kursove. Uchete se i slushaite forumcite -korifei, te znayat vsichko !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   03-09-09 18:37

samadhi, ти чувал ли си нон-стоп бисерите на доста от въпросните преподаватели?

Не е адекватно, когато едно учебно заведение е много зле, да се мълчи и да се оставят още много хора да харчат време и пари там.

Когато храната в един ресторант не е добра, ти знаеш това още от първата вечер, с учебните заведения не е толкова лесно и е хубаво такива работи да се споделят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: godmoney   
Дата:   04-09-09 13:55

абе поне има на кой да покажеш снимките си за обективно мнение и съвети, иначе... булшит [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »