Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Falcon Eyes DPT-386AFZ или Falcon Eyes DSL-20AF
Автор: prisonbreak   
Дата:   24-08-09 17:13

Falcon Eyes DSL-20AF или Falcon Eyes DPT-386AFZ

имате ли впечетления от тях и като за начинаещ коя си заслужава ?
за ощбо позлване.Няма да се снима в студио.За любителски фотоси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: l.ivanov   
Дата:   24-08-09 18:37

Ако цената не е решаваща при избора, втората е за предпочитане с по - голямата й функционалност и по - високи технически параметри. Първата е добра (имам такава и я ползвам), но съвсем скоро се налага да се мине към по - висок модел поради завишаване на критериите при снимане с придобиването на известен опит...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   24-08-09 18:53

Основното предимство на 20AF е малкия размер. За носене насам-натам и предимно за просветка е ОК. Ако смяташ да снимаш предимно нощем, с основна светлина - светкавицата, вземи си по-мощна, и с 4 батерии.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: prisonbreak   
Дата:   24-08-09 19:06

Ок.Благодаря ви много за съветите! Ще се копува по-мощната !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   24-08-09 19:28

Ако моторизираното варио и ръчните настройки не са ти приоритет, вземи си DSL-880AFZ. 155лв., с водещо число 32.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: prisonbreak   
Дата:   25-08-09 08:17

Защо.Какво искаш да ми кажеш ? Още съм новобранка и не съм за Пълни ръчни настройки!
Ти казваш да си взема малката.
А те има ремоут контрол, нали?В смисъл мога чрез апарата да я задеиствам в страни от тялото , без кабелаци естествено ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   25-08-09 09:30

А те има ремоут контрол, нали?В смисъл мога чрез апарата да я задеиствам в страни от тялото , без кабелаци естествено ?

Такава екстра няма нито една от фалконските, само 386AFZ има оптичен слейв за безкабелно палене, но от апарата трудно ще я командваш (щото обикновено вградената светкавица пуска по няколок импулса, не по 1)...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: prisonbreak   
Дата:   25-08-09 12:42

ок.а коя да си купя евентуално, като за любител, начален стадии ? По-голямата или по-малката?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: GenaDP   
Дата:   25-08-09 16:11

От двата евтини модела - ти си избираш. Ако ти трябва по-мощна, вземаш 880AFZ, ако искаш да е по-компактна и удобна за разнасяне - 20AF. Решението ти си го вземаш...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »