Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony DSC-H50
Автор: fangas   
Дата:   04-08-09 16:40

Какво мислите , за зверчето . Имам развинтена фантазия и много желание да се развихря . Като за бюджетно апаратче ми се струва добър вариант , дайте мнения моля ? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC-H50
Автор: suggs   
Дата:   04-08-09 17:22

Лично мнение - отстъпва по параметри и качество на снимките на аналогичните Панасоници - FZ18/FZ28.
Разполагам със снимки в подкрепа на твърдението си, но не са мои, и нямам право да ги публикувам.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC-H50
Автор: petq.sasho   
Дата:   04-08-09 18:45

Панасоника взимай!!! Това Сони само външен вид има...
Преди няколко месеца снимах с моя н аедна сватба (FZ6 старррр...), а един познат се кефише на новото си сони Н50. Е, после се видяха разликите... фрапиращи!!
Иначе така и така ще даваш толкоз пари .. направо си взимай едно DSLR-че :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC-H50
Автор: MarinY   
Дата:   04-08-09 18:55

Винаги има и по-добро!
Камерката си е чудесна.

Плюсове:
Прекрасен обектив. Добър зум.
До ИСО 800 няма никакви забележки.
Логично меню. Пълен контрол на фукциите, включително и зоната за фокус. (като на ДСЛР) Много добра стабилизация.
Минуси:
Малко визьорче.
Ако ползваш екрана, бързо свършват батериите.
Лутащ се фокус. (правят го всички сапунерки)

Най-старите ми снимки във форума са с него. (последната страница, без двата най-горни реда).

П.П. За изказалият се преди мен - и това зависи от настройките. Ако някой ги е сложил, например, на "vivid" и цъка на 1600 ИСО [smilie6]



Публикацията е редактирана (04-08-09 19:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC-H50
Автор: fangas   
Дата:   20-08-09 18:08

Айде де дайте по активно :) не остана много края на лятото идва посъбрах някой лев , не ми се иска да ги хвърля на вятъра :) [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: highsmoker   
Дата:   21-08-09 00:57

Разгледайте снимките от профила ми и си кажете мнението дали ги прави хубави. На мен това ми е първи фотоапарат и за сега съм доволен от него, ама все пак от скоро го имам, а и нямам финансова възможност за по хубав.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dashikov   
Дата:   21-08-09 00:59

Притежавам го, доволен съм.Това, че има само външен вид, ще ме извинява авторът на казаното, ама са глупости.Не съм имал 100 фотоапарата, нито съм напреднал любител или про, но го сранвявах с турбосапунер на Канон( не помня модела) ....Сонито печели, сравнявайки го с Панасоник за мое съжаление губи.Имаше ревюта и сравнения с Панасоник...доколкото си спомням Сонито печелеше при снимане на тъмни и затова и избрах него, поне такъв спомен имам.Потърси из ревютата, разгледай снимки от 2-та....и взимай, че хубавото време ще свърши скоро :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fangas   
Дата:   28-08-09 16:43

Някакви кометари относно този модел на олимпус ?
Olympus
E-420 Kit (14-42mm)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: montanar   
Дата:   28-08-09 16:50

DSLR ..... няма нужда от коментар ..... дори архаичния Е500 прибива всяка сапунерка колкото и турбо да е [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq.sasho   
Дата:   28-08-09 17:22

Е сонито на тъмно няма как да печели прд панасоник :)

за 420.. ми снимам вече няколко месеца с такова.. изключително компактен и страхотен ДСЛР, ама те предопреждавам.. няма ултра зуум като сони или панасоник :))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dashikov   
Дата:   29-08-09 02:50

теста - http://www.dpreview.com/reviews/Q109superzoomgroup/


заключенията:
http://www.dpreview.com/reviews/Q109superzoomgroup/page16.asp


Image quality: outdoors / daylight
Best of the bunch: Canon PowerShot SX 10 IS, Panasonic FZ28, Sony H50
Middle of the road: Fujifilm S8100fd, Olympus SP-565UZ
Bottom of the class: Nikon P80, Fujifilm S2000HD

Image quality: Low light / High ISO
Best of the bunch: Canon PowerShot SX 10 IS, Panasonic FZ28, Sony H50
Middle of the road: Fujifilm S2000HD, Olympus SP-565UZ
Bottom of the class: Nikon P80, Fujifilm S8100fd


Image quality / performance: Flash
Best of the bunch: Canon PowerShot SX 10 IS, Sony H50
Middle of the road: Nikon P80, Fujifilm S8100fd, Panasonic FZ28
Bottom of the class: Fujifilm S2000HD, Olympus SP-565UZ

Сонитп губи теста - но защо
I mentioned earlier that three cameras consistently outperformed the rest of the group. Of these three the Sony H50 lost marks for its smaller zoom range, fiddly controls and tiny, low resolution viewfinder (it also has the most destructive noise reduction and least effective image stabilizatoin of the trio), leaving the Canon SX10 IS and Panasonic FZ28 vying for the top spot.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: prisonbreak   
Дата:   31-08-09 07:36

Взе ми си сонито, тоз панасоник на тъмно нищо не прави.!!!! Цайса си е цайс за средния клас.Няма да сгрешиш.
Още повече сонито една скрита гункциика на обектива. има 3 режина .Нормален, Wide i tele ..
Абе сонито си е фрашкано с екстри.
Пак ти казвам,цайса си е цайс....[smilie24]



Публикацията е редактирана (31-08-09 07:46)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: simbon4o   
Дата:   31-08-09 11:59

туй последното мнение на prisonbreak ме напушва на смях[smilie5]. Скоро пак имаше тема за това сони и мисля заключението беше панасоник или канон-а.

Ма най-смешното за сонито е че е минало покрай цайс!

ПС що си мисля че режимите wide, ... са функции на постпроцесинга а не на обектива и всеки компактен апарат ги има от поне 5 години?



Публикацията е редактирана (31-08-09 12:00)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »