Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: sari_   
Дата:   23-07-09 20:50

Здравейте,
Значи нещата стоят така.. Реших да мина на DSLR. Бях се решил да взема нов Никон Д200 за 650 долара, но го изпуснах и сега търся някаква алтернатива.. Съквартирантите ме 'зарибяват' да не си давам парите за ново тяло а да взема нещо старо ( никон - д50,д70,д100 или канон 20д,30д ) и да инвестирам повече в обективито, а тялото да след време. Аз искам да е нов! Примерно д90(айде може и д80) или 40Д. Какво бихте ме посаветвали Вие?
Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: zasuperstar   
Дата:   23-07-09 21:20

D90 mnogo xobov tqlo

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: the_shooter   
Дата:   23-07-09 21:22

Ами правилно ти казват приятелите, повечето от обективите после ще си ги използваш и на ново тяло (ако сега си вземеш старо, а инвестираш парите си в обективи). Лошото е, че базара сега ми се струва доста вял (поне секцията за Канон). Надявам се до месец да се раздвижи, ще свършат летните отпуски.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: danny_falin   
Дата:   23-07-09 21:26

тялото е капачка за читавия обектив кат не си "про"

квото и да е с мотор

иначе и аз съм като тебе, не е ли аз да си го разопаковам не си е работа, новото си е ново

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: sari_   
Дата:   23-07-09 22:32

Ами, давам Ви пример..
Единия от съквартирантите, който е по навътре в нещата, ми беше намерил D70 + 28-70/2.8 + 80-200/2.8 + 2x телеконвертор в ибей. Свършиха за 800 долара.. според него "много по-добре от едно ново голо тяло (д200)"?
П.С. Не че е толкова ново (rofl)



Публикацията е редактирана (23-07-09 22:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: pefoto01   
Дата:   24-07-09 01:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: darksorrow   
Дата:   24-07-09 01:58

[facepalm]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: netizen   
Дата:   24-07-09 08:00

Спешна медицинска помощ - 150 https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: asahi   
Дата:   24-07-09 09:39

Избери си откъде ще взимаш акъл - от съквартиранта или от някой друг. Иначе решение няма да вземеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: Wish_Mastera   
Дата:   25-07-09 13:56

Здравейте. Също мисля да минавам на DSLR и съм се ограничил до към 1300лв за нов KIT.
Ориентирал съм се към 450D, защото се вписва в бюджета ми и съм чувал хубави неща за китовия обектив. Снимам изцяло любителски, предимно макро, животинки и нощни снимки. За пейзажи и диви животни предполагам след време ще си взема някой теле.
Въпросът ми е: Какво бихте ме посъветвали да си купя до ~1300лв ново или евентуално 2-ра ръка до към 800-900лв Говорим за нещо в класа на 450D(имам преки наблюдения точно с този модел)
Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: stzz   
Дата:   25-07-09 14:37

Закупуването на KIT е правилното според мен решение, защото на поносима цена дава възможност да осъзнаеш потребностите си и сам да намираш отговори.
Вземай си едно новичко 450Д и [shtrak] .

[smilie24]

ред: от тия жеги нещо съм се .......иначе Д-то отпред би трябвало препоръчам.[smilie5]



Публикацията е редактирана (25-07-09 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на тяло - ПОМОЩ!
Автор: Wish_Mastera   
Дата:   26-07-09 12:21

Т.е. Имаш предвид някой Nikon-че? Кой модел би могъл да се сравни с 450-то в този клас? D60/D80? Все пак не съм изключил и варианта за 2-ра употреба. Преди няколко седмици имаше добра оферта за 450D kit + чантичка и филтри за 750лв. Обмислям и вариант за 400D, ако изпадне на добра цена. Като цяло има ли някаква съществена разлика межди 400D и 450D, която би ми била от предимство ако се спра на 450-то.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »