Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 обектив Телемегор 4,5/300 с Екзакта байонет
Автор: harp   
Дата:   19-07-09 11:19

Предварително се извинявам, ако мястото на моят въпрос не е за форума. А той е: имам обектив Телемегор на Майер Оптик 4,5/300, който преди години съм ползвал с Екзакта. Някъде четох, че в годините имало разлика и в байонетите на Екзакта. Това така ли е? Всъщност номерът на моят обектив е 3834 245, а номерът на последния произведен от този тип е 3834 298, ако това има някакво значение. Има ли преходници от байонет тип Екзакта към различните системи? Вече колега ми написа, че има такава към ЕОС. Но може да не е бил наясно с байонета, та затова пак питам. Конкретно въпросът ми е, дали може да се ползва по някакъв начин с Пентакс, защото мисля да си купя такъв? В краен случай ще го продам, той е в отлично състояние. Бих бил благодарен, ако някой от вас ми подскаже ориентировъчна цена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   19-07-09 11:24

Питай slav61

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=10098

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: harp   
Дата:   19-07-09 11:38

Благодаря на bobihot за съвета. Изпълних го незабавно.

Отговори на това съобщение
 Re: обектив Телемегор 4,5/300 с Екзакта байонет
Автор: Zahito   
Дата:   19-07-09 11:41

slav61 ще ти го направи перфектно! Много неща ми е правил и всичките са прецизни и перфектно изпълнени [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »