Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 проблем с филмите на летището
Автор: Ninety   
Дата:   01-07-09 13:17

Ще пътувам другата седмица и ще нося със себе си филмов Никон.Понеже помня едно време, че имаше проблем със сканирането на филмите на летищата, та да питам някой дали и сега е така?Казаха ми, че скенерите за ръчен багаж не са като другите и на филмите им няма нищо.Ама не съм сигурна.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: neuromancer   
Дата:   01-07-09 13:25

няма проблем

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: El_Fuego   
Дата:   01-07-09 13:28

Потърси предишните теми във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: borovinka   
Дата:   01-07-09 16:04

В развитите държави няма проблеми със скенерите по летищата. Но на някои "живописни" местенца работят устройства на по 30 години, които определено не са безопасни за филмите.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: Lalinda   
Дата:   01-07-09 16:10

Еееее, пътувам от доста години (поне от 25) и досега не съм имала проблем със сканирането на филмите ми. Понякога дори ги оставям в куфара...

Виж, после можеш да имаш проблем с проявяването им в някое прехвалено из форумите фото и персоналът му там да си измие ръцете, окепази ли ги, с това, че скенерите уж били виновни...
[smilie23]

Работата с цветни филми е предизвикателство.

В крайна сметка, винаги можеш да тонираш после резултата в кавърмянокафяво и си спечелиш, уви, само "уважението" на публиката...
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: krasimira   
Дата:   01-07-09 16:33

Ако те притесняват скенерите, купи си кутии за пренасянето им /в стените на кутиите има някакви пластини точно зо такива поводи/. Аз си закупих 2бр. от фотото на бул. Христо Смирненски - срещу ВИАС.
Мисля че бяха по 10лв. Събират по 6бр. филми и ги слагаш където си искаш.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: Caro-Anton   
Дата:   01-07-09 16:57

Само веднъж ми се прецака филм, но просто беше 3000 аса...

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: dkokalanov   
Дата:   01-07-09 23:10

Няма проблем дори и при многократно минаване. Наскоро пътувах до Куба с прекачване, което прави 8 сканирания, само веднъж успях да избегна минаването на филмите в ренгена и накрая излязоха ок. Дори и в Куба скенерите бяха съвременни и имаха знак с фотоапарат, че са безвредни.

Отговори на това съобщение
 Re: проблем с филмите на летището
Автор: RustyGun   
Дата:   02-07-09 01:15

Няма да имаш проблеми. Пътувай спокойно.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »