Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Концертът на Marillion
Автор: охо   
Дата:   14-06-09 08:31

Концертът снощи беше жесток!! Най-готиния, на който съм присъствал, нищо, че имаше не повече от 3-4000 фена... апаратчето обаче остана у дома, а там имаше много народ с камери и апарати..

Споделете снимки, че да ми останат за спомен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: мара   
Дата:   14-06-09 10:03

не ме разплаквай, бе....[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: Diandimov   
Дата:   14-06-09 10:48

Те живи ли са още?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   14-06-09 11:07

май са живи, да

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   14-06-09 11:08

и те кво? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: охо   
Дата:   14-06-09 15:48

ц,ц,ц... много сте готини сичките [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   14-06-09 16:20

И аз бях на концерта, това наистина е най- невероятния концерт на който съм присъствала някога(а съм ходила на доста групи през последните години).Изкефих се максимално.
Стив Хогарт и групата бяха супер свежарки в отлична форма.Пяха 3,4 парчета от новия си албум Happiness is the road и доста от по-старите им страхотни песни, а също изпяха и няколко от периода с предишния им вокалист Фиш(едната от тях Kayleigh).Вярно е, че нямаше кой знае колко хора, но тази музика все пак е специфична ,не е касово- хитова рок музика, а прогресив рок за ценители :) Концерта беше един път, който не е бил само може да съжалява :)



Публикацията е редактирана (14-06-09 17:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: охо   
Дата:   14-06-09 16:34

sofia96 [smilie24]

Наистина невероятен кеф беше снощи...всички песни до една бяха все едно аз съм ги избирал.. Почти през цялото време кожата ми беше настръхнала от кеф, а накрая най-много съжалявах, че не ми беше останал глас, когато Стив Х. ни остави да пеем вместо тях... Една моя детска мечта се изпълни... Евала и за парчетата на Фиш!

А колкото до някои от горните коментари - хората не случайно са казали, че ако нямаш какво да кажеш - по-добре да си мълчиш, ама това е друга тема...

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: мара   
Дата:   14-06-09 16:59

охо-бохо, аз ИМАМ какво да кажа[cool]
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1172213&t=1172213



Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: охо   
Дата:   14-06-09 17:08

Ми че казвай го като хората, че иначе много грешни впечатления оставяш... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: мара   
Дата:   14-06-09 17:29

ми аз кат хората.....реве ми се...поне някой да беше пуснал тема: концертът-боза, не могат да пеят, додоха пияни, аман!
....а то! чакам ги от една година, накрая омотах дните и ми изгоряха 2 билета...тва е.

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   14-06-09 17:47

Да наистина велик концерт, велико вълнение, думите са слаби. Аз съм очарована напълно, все съм очаквала ,че ще бъде страхотно, но чак пък толкоз :)Сега вече след като ги видях Мерилиън , а и Фиш преди 6,7 г в Банско :) и може да си умра спокойно и доволно :)))
Ето някои песнички, които изпяха снощи

http://vbox7.com/play:f73d306b

http://www.youtube.com/watch?v=cwNVfNc1IQM&feature=related


Още съм си настръхнала от снощи като ги слушам :) и ще ме държи най-малко още месец :)
А тази също много ми харесва (от новия им албум), но снощи май я порпуснаха
http://www.youtube.com/watch?v=qW9N6hfzozE&feature=related

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: lionski   
Дата:   15-06-09 14:13

sofia96,
Благодаря за тези парчета!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   15-06-09 15:08

Моля :)
А някои знае ли дали има пуснати снимки от концерта във форума,имаше доста хора, които снимаха ?

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: dephil   
Дата:   15-06-09 15:19

Концертът беше СУПЕР! [smilie24]

Аз замъкнах един стар лентак и Фуджи'1600 - къмто уикенда ще кача и снимчици [smilie24]

Иначе - доста хора щракаха с какво ли не.

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   16-06-09 19:54

Ако ви харесва музиката на Мерилиън, мога да ви предложа една много добра(но неизвестна немска група), чието звучене много наподобява на Мерилиън(особено от периода им с Фиш).Групата се казва Neushwanstein.
Ето тук може чуете малко от групата(като Preview),тук са платени парчетата, не успях набързо да намеря линк, където а са free.Но ще потърся[smile]
Дано да ви харесат :)
http://www.millisong.com/index.cfm/hurl/idzAlbum/IdAlbumz33762/33762.htm

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: modiliani   
Дата:   16-06-09 21:44

макар със закъснение :) успях да видя групата, която толкова ме вълнува :)) не съжалявам :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: AndreyIst   
Дата:   16-06-09 22:01

Ооооооооо, готините, защо не казвате, че тук имало толкова много почитатели на истинския арт-рок. Прогресива не е за всеки, това е сериозна и интелектуална музика, пък е и хубаво да знаеш езика, защото албумите им са концептуални. Хора като тях не ходят в Каварна да се наливат с бира. Аз им бях на концерт в Утрехт през 1997, а тук ходих на концерта на Фиш. За съжаление вчера се прибрах от чужбина и изпуснах това удоволствие.

И накрая - имам всичките им албуми на дискове - при това повечето са оригинални. Плюс тези на Фиш. Та се обаждайте за хубави мероприятия.

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: chacho   
Дата:   16-06-09 23:11

Концерта беше само за ценители на хубава музика.Мерилиън си остават за мен една от най добрите групи в света за всички времена. Neushwanstein ми напомнят много повече на Генезис с Питър Гебриал от колкото на Мерилиън с Фиш.


Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   16-06-09 23:47

Ами да, нормално е, след като Фиш се е учил точно от Питър Гебриал [cool]
А факта, че тук виждам толкова ценители на прогресив рока ме прави изключително щастлива:)
И искам да добавя, че след концерта, едни мои познати успяха да си направят снимки с групата и тогава са разговаряли и с мениджъра на групата, които ги е уверил, че Мерилиън са много доволни от публиката, очаровани са и догодина ще дойдат пак :)
А това не е ли прекрасно:)?
Започвам да се готвя от сега :)



Публикацията е редактирана (17-06-09 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: atin   
Дата:   16-06-09 23:59

AndreyIst-"Хора като тях не ходят в Каварна да се наливат с бира..."
Да бе, ние чалгаджиите само лочим бира и колко сме музикално всеядни и тъпи, щом на някакъв си Dio се кефим.

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: mrblond   
Дата:   17-06-09 10:04

We are just sugar mice in the rain...
на това всички изпопадахме от кеф!

страшен концерт

Дали са живи? Мерилиън са от доста по-младо поколение, в сравнение с много други все още концентиращи групи така че...
За справка Мадона е 2-3 години по-възрастна от повечето от Мерилиън.

Що се отнася до Каварна - защо пък да не свирят там? Мисля, че няма световен музикант, който да не иска да участва в Каварненския фестивал.

ето тука има снимки:

http://katehizis.com/pictures/marillion2009.php?id=86/




Публикацията е редактирана (17-06-09 10:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: sofia96   
Дата:   17-06-09 11:24

Хиляди блгодарности mrblond[thankyou]
Снимките са невероятни, направо ми се разтуптя сърцето и като ги гледам все едно съм там.А усещането е неописуемо :)


Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: охо   
Дата:   17-06-09 21:31

mblond, [beer]

Marillion са живи, дори не си и помислят да се отказват от сцената... напротив, с всеки следващ албум показват все по-голяма зрялост, като едновременно с това запазват своя изразен стил и фентъзи звучене...

Аз за друго се замислих - може ли подобен концерт да мине без никъв мърчандайз?? Аз там питах едни каки за тениски, дискове и т.н., единственото което можеше да се закупи от концерта беше плакат [smilie11] Иначе много народ беше с тениски Fugazi и Afraid of Sunloght.. Тия c Fugazi бяха англоговорящи, а останалите си бяха направили тениските сами.. Няколкото англичани с които се заприиказвах бяха умрели от кеф и казваха, че в Англлия не могат да се доредят за такъв концерт..

...освен това огромно благодаря за линка!

Отговори на това съобщение
 Re: Концертът на Marillion
Автор: chacho   
Дата:   17-06-09 23:02

Аз, бях с фанелка Afraid of Sunlight и видях да продават един диск но не албум а нещо като бест.Който иска може да си купува директно от сайта на Мерилиън излизат на добра цена аз лично така правя.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »