Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 360 градуса Flash панорама ????
Автор: anastas   
Дата:   10-06-09 11:54

Искам да попитам знаещите с какво гледат Flash панорами?Скоро направих една 360 градусова Flash панорама с Panorama Maker 4 и мога да я възпроизведа с Firefox и AeroSwf.max но при възпроизвеждането има лек дефект на последнота зглобка.Картинката се застъпва и разваля целия кеф.При Firefox е по-ясно изразен и при задържане на мишката на мястото на последната зглобка застъпванито се увеличава.Въпросния дефект го няма в преюто на Panorama Maker 4 преди сеф.Предложете плеар скойто да избегна дефекта.


Отговори на това съобщение
 Re: 360 градуса Flash панорама ????
Автор: GhostBuster   
Дата:   10-06-09 14:32

Основно предназначение на флаш файловете е да се отварят през браузери. Щом имаш проблем с FireFox значи нещо с файла не е наред. Най-добре е да покажеш панорамата за да я тестваме и ние.

Отговори на това съобщение
 Re: 360 градуса Flash панорама ????
Автор: anastas   
Дата:   10-06-09 19:58

Ето линк за сваляне
http://tranz.it/load.php?id=8XJS1FWoUNKV0oqw312542

Ето и дефекта
http://tranz.it/load.php?id=Fubl5fCbCYFjBtB9312551




Публикацията е редактирана (10-06-09 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: 360 градуса Flash панорама ????
Автор: foenko   
Дата:   10-06-09 20:49

Има страхотна програма за 360°панорамни снимки: Panorama Composer v3.1.411, авторите: FirmTools.com

Отговори на това съобщение
 Re: 360 градуса Flash панорама ????
Автор: GhostBuster   
Дата:   11-06-09 00:14

JPG файла нещо не ми се отваря. Но видях един дефект там, където началото и краят на панорамата се срещат. Като спра да движа паното се оказва, че левият край все пак продължава да се движи, докато десният - не. И се получава припокриване. Мисля, че проблемът е от софтуера. Дори да го нямаше този дефект, определено навигирането на панорамата, което предлага Panorama Maker 4 е под всякаква критика.



Публикацията е редактирана (11-06-09 00:16)

Отговори на това съобщение
 Re: 360 градуса Flash панорама ????
Автор: canon1dplus1v   
Дата:   20-06-09 01:06

Аз имам някакъв проблем с куик тайм, преинсталирах Win и пак го имам проблема, явно с някоя от инсталираните програми не си пасва???
Правя всички панорами във флаш!!!
Виж, какви правя аз: панорами
Някой са правени с "NIKON L10"(от Чехия), други с "Canon PRO1" " Canon 400D" "NIKON D80" - без специални обективи!
Имам още над 20-на, но още не съм ги качил.
Мен ме интерисува какъв е софтуера за направата на тази: софтуера за направата на това?
Ако някой има представа да ми се обади на скайп: canon1d1v

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »