Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   08-05-09 14:04

... или да го мятам през балкона ?! Става дума за цифровия ми samsung S630. Като му настройвам скоростта на затвора и ми казва, че била невъзможна експонацията...и трябва и нея да променям след туй. Работи само в готови режими. За пръв път ми се случва, а съм снимал с него повече от година!

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: navy   
Дата:   08-05-09 14:04

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: GenaDP   
Дата:   08-05-09 14:05

Най-добре се мятайте и двамата зад борда...

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: ecobo   
Дата:   08-05-09 14:05

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: Alex-dan   
Дата:   08-05-09 14:07

Явно си и мазохист, пускайки такава тема с оглед на очакваните отговори :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: jokevcv   
Дата:   08-05-09 14:15

Отивам да си направя кафе ..... мноого дълго.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: Пешо   
Дата:   08-05-09 14:18

Ми ако искаш да снимаш на отрито при ярко слънце на отверена бленда и скорост 1/30....ми няма как да стане ..е има ама ама ти трябват филтри.

К'во очакваш от апарат на който идеята му е да мисли вместо юзъра. Който иска да командва парада и взима апарат с пълни рични настройки където електрониката има само информативна и помощна функция, а фотграфа може сам да взима решенията колкото и абсурдни да са. Примерно в студио със светкавици за апрата комбинацията от скорост 1/250 и бленда 8 при исо 100 е абсурдна , но реално като блеснат светкавиците, за които обаче електрониката на апарата не подозира, че съществуват, си имаме нормално експонирана снимка.....



Публикацията е редактирана (08-05-09 14:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: tvk75   
Дата:   09-05-09 13:18

някой може ли да ми каже, какво е това Samsung
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   09-05-09 13:23

това е начин на оплождане при членестоногите, съпроводен от нечленоразделни по звучност хрипове![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: nastradin2   
Дата:   09-05-09 13:25

tvk75, Лъскава джаджа, на прилична цена, която даже щрака в началото, ама след две-три години започва да прави каквото си иска и да те побърква...И аз водя наблюдения по въпроса и започвам да си мисля разни неща, като shpexy . За балкони, балистика и траектории...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   09-05-09 13:35

nastradin2, и ти ли си на същото дередже?

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: vnvas   
Дата:   09-05-09 14:09

Ама недейте така - SAMSUNG е най-големият производител на електроника в света.Нещо като SONY, които правят яки касетофони[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: emoxide   
Дата:   09-05-09 14:21

Ако ти се снима с фотоапарат от SAMSUNG <-цък), ще трябва да почакаш до края на годината, най-рано....







Публикацията е редактирана (09-05-09 14:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: El_Fuego   
Дата:   09-05-09 14:43

И сам сунгът е сунг.

форумска мъдрост


Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   09-05-09 16:24

Ни кона е кон...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: nastradin2   
Дата:   09-05-09 16:54

shpexy , Много му се радвах в началото, но от известно време си прави, каквото реши. Ту не се включва, ту не се изключва, ту дава сигнал за автофокус, а снимките са без такъв...Изобщо съвсем му се смахна софтуерчето...Използвам го вече само за да проверя, до къде ще стигне[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: orch   
Дата:   09-05-09 17:25

Правят не само яки касетофони ми и много яки прахосмукачки, значи и фотоапаратите им трябва да са супер

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   09-05-09 17:59

Ами за туй говоря и аз - започна да се държи странно и изобщо не ме слуша напоследък[smilie21] [smilie18]
Не подлежи на никакви команди - своеволен нрав взе да демонстрира. Фокусира където си иска, избира си някакви супер странни параметри... ама аз лесно мога да му надвия - живея на 14-я етаж!!!

Толкова е вълнуващо да снимаш с такава марка, че си мисля дали следващия да не е NEO, Akai, Sang, Toshiba, Leki, Todorka, Savoy, Ariana...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: xsakex   
Дата:   09-05-09 18:29

Аз имам samsung Digimax A6 и при него подобни измислици. Колелцето за избор на режим не работи хич. Седи си само на "P", колкото и да го въртя.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: ka7   
Дата:   09-05-09 18:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: mihajlov2   
Дата:   09-05-09 18:43

Не знам колко хиляди пъти във форума е даван съвет да снимате само с апарати от фирми с традиции в производството на фотоапарати и фотоматериали, а не а не с апарати от фирми - лидери в производството на климатици, телевизори, хладилници, прахосмукачки[smilie5] .
Представители на първия вид фирми са Канон, Никон, Олимпус, Пентакс, Фуджифилм. За тази група група кандидатстват от известно време и такива лидери в телевизоростроенето като Сони, Панасоник и Самсунг.[smilie18]
Във втората група са всички останали производители на какво ли не.

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: shpexy   
Дата:   09-05-09 19:23

И на мен ми се снима с D3x - от първата група, ама ше чакам баба да вземе пенсия![shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: Yanni   
Дата:   09-05-09 19:46

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Аз ли съм тъп...
Автор: vnvas   
Дата:   10-05-09 00:25

Samsung NX изглежда отлично, сигурно и ще снима отлично за парите си. Не бих имал нищо против него, проблема е че съм обвъразан с CANON[smilie7] Инак смятам да ползам едно цапунерче Samsung NV7 OPS [smilie21]



Публикацията е редактирана (10-05-09 00:30)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »