Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за рамки формат А4
Автор: drkskwlkr   
Дата:   27-04-09 15:58

Неусетно с напредване на времето дойде и моментът, в който поисках да отпечатам своя снимка... [thankyou]

Нямам големи претенции към печата, имам цветен мастилно-струен принтер HP, който може да печата borderless A4 върху фотохартия -- питането ми е къде се продават рамки, в които може да се помести отпечатък с такъв размер? Става въпрос за София.

Благодаря предварително на всички отзовали се!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: IDA   
Дата:   27-04-09 17:49

По фотоателиетата се продават всякакви рамки за този формат. Евтините пластмасови със стъкло започват от 12-14 лв., а граница нагоре в цената няма. Разправят, че на Илиенци имало още по-евтини китайски, но ако видиш качеството, ще ти се отще.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: AndreyIst   
Дата:   27-04-09 17:56

Има и Италиански в студията, по за 6 - 7 лева на клипсове. По изчистени са.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pc_genius   
Дата:   27-04-09 17:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   27-04-09 18:02

Клипчетата са около 4-5 лева, в Бриколаж, Кауфланд, Практикер и подобни има разни. Гледай да са за А4 (210х297мм) защото има и 20х30см, а те ще са ти теснички.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: promis   
Дата:   27-04-09 18:20

Аз тук в Пловдив нося снимките в едно ателие да ми ги направят и пак А4 излизат 12-13 лв. Избирам си с каква рамка и какво стъкло, оставям ги и след няколко дни си ги взимам. И в София би трябвало да има такива ателиета.

А тези с клипчетата могат ли да се окачват на стена? Имам едно такова и не знам как...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: pc_genius   
Дата:   27-04-09 18:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: Davidoff   
Дата:   27-04-09 18:22

Всяка щипка има отзад отвор за високотехнологичната система за окачване "пайрън" (по известна като "пирон") [smile]

Цялото ми стълбище е наковано с такива.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: promis   
Дата:   27-04-09 18:24

Трябва да пробвам - видях ги тия дупки, ама ми се струва, че ако го окача за тях стъклото ще се откачи [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   27-04-09 18:30

Нямам такъв случай, имам 3-4 вида клипсове с различни щипки - достатъчно стабилни са.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   27-04-09 19:17

и аз си търся рамки А4 с идеята да мога често да сменям снимките вътре -- тоест, да си стои на стената и само снимките да сменям.
мислех си за тия с клипчетата, но май не е добра идея.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: asahi   
Дата:   27-04-09 19:23

Помисли и за паспарту. Снимка А4 в рамка А4 не винаги стои добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: ivan.draganov   
Дата:   27-04-09 21:48

За снимка А4 по -добре ползвай клипс /рамка 30х40 с паспарту . Стои много добре дори и на бял фон . В Бриколаж клипс А4= 4.45 лв., клипс 30х40= 6.95 лв.. ,рамки А4 дърво и пвц 9.55 и 9.99 лв..

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: drkskwlkr   
Дата:   27-04-09 21:59

Благодаря на всички за полезната информация! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за рамки формат А4
Автор: ekipbg   
Дата:   26-06-09 14:54

Изпращам Ви сайта на най-голямата фирма производител на фоторамки всякакъв вид - www.ekip-bg.com. Там ще намерите информация за цени и дистрибутори в цяла България!!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »