Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 крийте си боклуците!
Автор: feliz   
Дата:   15-08-11 17:27

Преди малко изхвърлях едни шишета от парфюми, които се бяха събрали в един шкаф вкъщи. Хвърлях ги едно по едно в контейнера за стъкло, който е с кръгъл отвор. През това време дойдоха двама мургави младежа и ме загледаха какво толкова изхвърлям там. Като видяха, че са шишета от парфюми, ми казаха: ей, що не ни ги даде на нас?. В ръцете ми все още имаше две от тях и им ги дадох. След това отидох до близкото Фантастико. На връщане /след ок.15 мин/, гледам същият контейнер, преобърнат, разглобен, със изсипано стъклено съдържание на улицата.[smilie10] [smilie10] [smilie10] Онези са го отворили, за да вземат и другите шишенца. Кво ще го правят, ще ги пъкнят наново ли?![smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: kletnenn   
Дата:   15-08-11 18:27

http://www.marica.bg/show.php?id=30216

http://www.blitz.bg/article/10447


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-11 19:11

ми циганска им работа

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: samara   
Дата:   15-08-11 19:15

...Хами за Хайшетата ма како, пУ Идин път за шишенцИ [smilie3] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: Lalinda   
Дата:   15-08-11 20:55

Това се случва тук или в Полша?

Като стана дума за боклуци, да споделя, че напоследък събирам покрай пътеките и нещо, което ми бе непознато... Опаковка, на която пише Single. Вчера се зачетох и видях, леле майко, че става дума за единична цигара и клечка кибрит, производство, явно, на предприемчив столичанин. Целият квартал е в тия опаковки...


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: mayflowerbg   
Дата:   15-08-11 21:20

с какво е напълнен този Single?

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: danvan16   
Дата:   16-08-11 12:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 12:23

Значи все пак има още идиоти, които имат вяра на циганите. Хак им е! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: asahi   
Дата:   16-08-11 12:25

Шишенцата стаъат на ментенца[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: samara   
Дата:   16-08-11 12:30

... асахи, неква там цар-кировка ли сипват вътре деба, как ли я докарват на цвят и вкус [smilie24] [smilie8] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 12:35

как ли я докарват на цвят и вкус

Как, как, циганката чишка вътре. Как. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: tantris   
Дата:   16-08-11 13:06

Ахам, тема за подтикване към етническа омраза?[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: ценослав   
Дата:   16-08-11 13:18

То циганин туристи и рибар не съм виждал, та се чудя, кой ли "циганин" си е хвърлял боклуците по планината и водоемите, че и на други места посещаваниш предимно от "българи". А сега призива е "Да почистим България за един ден.:)



Публикацията е редактирана (16-08-11 13:24)

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: Lalinda   
Дата:   16-08-11 13:24

Миналата седмица харизахме старите врати от апартамента на една ромка, която попита нямаме ли кухненски шкафове, че дъщеря й нямала. Имаме, как да нямаме, ще й ги дадем.

Впрочем, още нещо за ромите край кварталното сметище... Гледах от месеци как един ром седи по цял ден край контейнерите, пуши и наблюдава... Е, нямало е как да не ме забележи, тъй като при всяко преминаване оттам, поне четири пъти на ден, на път към спирката и обратно, събирам разпилените извън контейнерите боклуци и ги пускам вътре, а после затварям капаците на двата крайни контейнера, та българинът да пълни и средните, вместо да прави връх над крайните...

И като се върнах от отпуска, гледам, че вече няма нищо разпиляно, а ромът ми вика: Гледах, че го правиш всеки ден, а аз и без това съм тук по цял ден, реших да ги събирам и пускам в контейнера аз!

Лелеееее... Ще трябва да го черпя тоя.

Всъщност, неотдавна, преди отпуската ми, един съквърталец ми каза, че е помолил, къде с думи, къде с кютек, тоя ром да не седи там... Възможно е да са постигнали не компромис, а кооперативно решение, което да удовлетворява и мен - ромът да седи там, но ДА СЪБИРА БОКЛУКА, КОЙТО БЪЛГАРИНЪТ ХВЪРЛЯ ОТВЪН...

Тъй че, по-леко с ромите и удряйте по един кютек и на българина, та дано се вразуми.

Тантрисе, превърнах заплахата в... симетрична.
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: atin   
Дата:   16-08-11 13:51

"Стомана Индъстри", "Изола-Петров", BP, SHELL...я оставете Асенчо на мира.

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   16-08-11 14:00


... На битака празни шишета от оригинални парфюми вървят м/у 2 и 8 лева ..... според зависи ...... [smilie3] [smilie3] [smilie3]

.. Същите после , вече напълнени , се продават пред централна гара и автогара за 40-70 кинта ..... уж били гепени , затова нямат кутии .. [smilie7] [smilie7]

.. На битака има 3-4 цигански фамилии , които изкупуват шишета ..... това си е един вид индустрия , т.е. - съживяване на икономиката ... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: riddick   
Дата:   16-08-11 15:12

сивата...

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: feliz   
Дата:   16-08-11 15:38

Lalinda, в София се случи това. Тук съм си за 10-тина дена.[smile]
Във Варшавата това не може да се случи, защото: 1. Няма цигани. Или са някъде, където не ги виждам.
2. Контейнерите за жилищните сгради, са разположени така, че до тях имат достъп предимно /да не кажа "само"/ живущите наоколо.

Джиме, оригинални шишета бяха, затова им светнаха очите явно.[smilie10] Но не вярвах, че ще стигнат до такъв...зулум /не знам дали това е думата, но така ми дойде/.

Тантрис, темата не е "за подтикване към етническа омраза". А е нещо като предупреждение или по-скоро съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: крийте си боклуците!
Автор: tantris   
Дата:   19-08-11 00:19

красота

"и 300 кенефа да сложим, пак ще серат в природата"

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.