Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Застраховка техника срещу кражба?
Автор: hristo1954   
Дата:   08-06-10 13:48

Здравейте, не знам дали е тук мястото, но ако някой знае моля за съвет за застраховка на техника срещу кражба. /търсих за подобна тема, но май няма/
Става дума за следното - имам апарат, обективи и лаптоп на обща стойност към 10 000 лв. с фактури. Лаптопа е с английска фактура. Днес питах в SDI дали има застраховка за тези неща ИЗВЪН дома - тя мрънка доста, но ми каза, че май нямало...
Въпроса ми е има ли такава застраховка в БГ или да си отварям очите на четири и да си ходя с дисагите навсякъде?[smilie11]
Благодаря на всички, които имат инфо


Отговори на това съобщение
 Re: Застраховка техника срещу кражба?
Автор: cicomanco   
Дата:   08-06-10 13:51

..аааа....на дреаго сърце биха се навили ти да им платиш , а те на теб -не![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Застраховка техника срещу кражба?
Автор: todorov   
Дата:   08-06-10 16:20

Ако техниката е собственост на фирма има възможност, иначе трудна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Застраховка техника срещу кражба?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-10 16:26

Май само за У дома [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Застраховка техника срещу кражба?
Автор: Lalinda   
Дата:   08-06-10 16:55

Преди години ни обраха на пътя, като ни спукаха гумата на паркинг и ни преследваха по магистралата, докато се спука и слезем да я сменим с резервната.

Колата имаше застраховка срещу кражба на вещи вътре в нея, но когато попълнихме жалбата, застрахователят ни отговори, че сме били обрани ЧРЕЗ ИЗМАМА, и застраховката не покривала такъв риск. Може би трябваше, освен всичко друго, да счупим някое от стъклата на колата, за да изглежда обикновен ГРАБЕЖ, за да го покрие застраховката? Така де, застраховката е срещу кражба на ЗАКЛЮЧЕНА КОЛА.

Имайте го предвид.

***

Между другото, да ви кажа, че в събота ни обраха отново по същия начин, 5 години по-късно. Пазарувахме в Баумакс и колата ни (джип) бе на паркинга. Като тръгнахме, след около 5 минути срязаната с нож ПРЕДНА ЛЯВА гума (тоест на шофьорското място) спадна, докато карахме с 90 км. по околовръстното, спряхме да я сменим, и през десетте минути, в които шофьорът сменяше гумата, а аз гледах дали някой тир от трите реда чудовища няма да ни отнесе, някой влезе в джипа и отнесе чантата ми... Заявих кражбата на личната си карта в полицията, а там, от дума на дума стана ясно, че може да са резнали и четирите гуми, тъй като на джиповете се режели трудно и сигурно са ръгали, докато я пробият...

Смятам да подам жалба срещу Баумакс, тъй като би следвало на паркинга им да не се случват подобни ОПИТИ ЗА ПОКУШЕНИЯ И СРЕЩУ ЖИВОТА НА ПЪТУВАЩИТЕ, тъй като вероятно си представяте какво би ви се случило, ако карате с 90 км и наоколо ви има три реда тирове и няма как да спрете навреме!

Впрочем, четох из мрежата, че поради кризата махнали видеонаблюдението в Баумакс в Стара Загора, та може да са го махнали и в София?

За сведение, операторът, когото помолих да блокира картата на откраднатия ми телефон, ми каза, че баща му е бил обран преди дни по същия начин, като резнали гумата му на паркинга на банка и му задигнали 7 хил. лв.и документите на фирмата, докато сменял гумата...

Защо... това продължава, след като уж навсякъде паркингите се наблюдават и на тях не пише, че са НЕОХРАНЯЕМИ?

Прочее, в суматохата успях да подам документи за нова лична карта, и то в дружбенското паспортно отделение, което се прочу с вчерашния гигантски срив на системата.
Съкварталците ни са много печени и издържаха стоически, позитивно настроени и с чувство за хумор на атаката!
Нямаше нито ругатни, нито безредици, нито крясъци, като преди 10 г. или като в другите паспортни в София, пък уж кварталът бил работнически, сиреч безпаметен...
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.